Rýchla pôžička online

Hľadáte rýchly a pohodlný ako získať pôžičku? V tom prípade je možno práve rýchla pôžička online to čo hľadáte. Rýchla pôžička online, ktorá je dostupná prevažne len v nebankových subjektoch je jedným z najdostupnejších finančných produktov na trhu. Aké podmienky musíte spĺňať pre jej získanie?

Rýchla pôžička online prevažne dostupná v nebankových subjektoch

V prípade, ak si aj vy potrebujete nutne požičať čiastku presahujúcu niekoľko desiatok až stoviek euro je možné práve vhodné sa obrátiť sa menšie, či väčšie nebankové spoločnosti, ktoré rýchlu pôžičku online poskytujú.  Konkrétne medzi takéto nebankové spoločnosti patria aj spoločnosti Ferratum, creditONE, SMScredits, Celetem, Home Credit, ktoré tento typ pôžičky poskytujú do niekoľko stoviek až tisíc euro.

Rýchla pôžička online je však v istých prípadoch dostupná aj v bankách. Tie tento typ pôžičky poskytujú až do výšky niekoľko tisíc euro a to aj bez možnosti ručenia nehnuteľnosti.  Podmienky však pre získanie takejto pôžičky sú o čosi náročnejšie, ako v prípade nebankových spoločností, bežní klienti bánk, ktorí majú stály mesačný príjem a čistý register dlžníkov však túto pôžičku získajú bez väčších problémov. Dnes túto pôžičku poskytujú banky ako Zuno, VÚB a mBank.

Přečtěte si také:  Pôžička SMS

Pre koho je určená rýchla pôžička online?

Rýchla pôžička online je určená prakticky pre kohokoľvek, kto má viac ako 18 rokov, stály mesačný príjem a trvalé bydlisko v niektorom slovenskom meste, či obci. Z toho dôvodu túto pôžičku môžu využiť napríklad aj SZČO, dôchodcovia, či matky na materskej dovolenke.

Výhody rýchlej online pôžičky:

  • Dostupná aj v banke
  • Bez skrytých poplatkov
  • Bez nutnosti ručiť nehnuteľnosťou
  • Bezúčelová pôžička
  • V nebankových spoločnostiach aj pre ľudí bez stáleho mesačného príjmu

Nevýhody rýchlej online pôžičky:

  • Krátka doba splatnosti (isté nebankové spoločnosti)
  • Vyššie úroky (predovšetkým nebankové spoločnosti)
  • Vyššie penále za omeškanie
  • V prípade neschopnosti splácania hrozí až exekúcia

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..