Online pôžička – Pekelne dobrá pôžička

Online pôžičky sú rýchlo a jednoducho vybaviteľné. Online pôžičku ponúka aj webová stránka www.pekelnedobrapozicka.sk, ktorej sprostredkovateľom je firma TotalMoney s.r.o. Spoločnosť získala povolenie od Národnej banky Slovenska ako samostatný finančný agent.

Táto spoločnosť ponúka finančné prostriedky vo výške od 400€ do 5 000€ s lehotou splatnosti od 2 do 7 rokov. Ak si požičiavate na dlhší čas, je vhodné si mesačné splátky poistiť. Peniaze môžete využiť na akýkoľvek účel, nie je potrebné dokladovať minuté finančné prostriedky. Firma požičiava peniaze bez ručiteľa a bez akéhokoľvek zabezpečenia. Za poskytnutie pôžičky neplatíte žiadne poplatky, dokonca je možné spotrebný úver predčasne splatiť. Ak máte záujem, mesačné splátky úveru si viet dobrovoľne poistiť.

Vybavenie pekelne dobrej pôžičky je jednoduché. Stačí na webovej stránke poskytovateľa vyplniť online formulár uvedením základných informácií ako meno a priezvisko, adresa, rodné číslo, telefón, e-mail, výška sumy, o ktorú máte záujem a určením dátumu a presného času, kedy Vám má pracovník spoločností zavolať. Dokončenie žiadosti prebieha cez telefón. Je potrebné si pripraviť dva doklady totožnosti, napríklad občiansky preukaz, pas, rodný list, vodičský preukaz. Ak ste zamestnanec pripravte si údaje o zamestnávateľovi, ak ste podnikateľ tak Vaše údaje o firme. Po schválení pôžičky peniaze obdržíte na Vás účet do 24 hodín

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..