Pôžičky online pre nezamestnaných

Ste nezamestnaný? V tom prípade určite viete, že banky, prípadne seriózne nebankové spoločnosti klientov bez príjmu jednoducho odmietajú. Napriek tomu dnes existuje enormné množstvo spoločností, ktoré poskytujú pôžičky aj pre nezamestnaných a to dokonca aj z pohodlia domova. Pôžičky online pre nezamestnaných však majú aj isté nevýhody, o ktorých by ste určite mali vedieť.

Pôžičky online pre nezamestnaných na čokoľvek

Asi každému je jasné, že nezamestnaní ľudia majú podstatne väčšie problémy s financiami ako ľudia, ktorí majú stály mesačný príjem. Vedia to i nebankové subjekty, ktoré častokrát zneužívajú situáciu ľudí bez stáleho príjmu tým, že takýmto klientom poskytujú pôžičky za veľmi nevýhodných podmienok, ktoré hraničia s úžerníctvom. Pôžičky online pre nezamestnaných, ktoré poskytujú prevažne menšie nebankové subjekty sa väčšinou radia medzi tzv. rýchle online pôžičky, ktoré si neraz požičiavajú aj ľudia so stálym príjmom. Väčšinou však ide o tzv. expresné pôžičky so splatnosťou niekoľkých týždňov.

Přečtěte si také:  Pôžičky bez dokladovania príjmu

Pôžičky online pre nezamestnaných sú poskytované prevažne vo forme bezúčelového úveru, teda pôžičky, z ktorej financie môžete použiť na čokoľvek. Pre získanie tejto pôžičky nie je potrebné spĺňať nijak náročné kritéria. Konkrétne je potrebné mať vek minimálne 18 rokov, trvalé bydlisko v SR a občianstvo v SR. Žiadosť o pôžičku je potrebné podať priamo na stránke spoločnosti a to prostredníctvom tzv. online formuláru, ktorého vyplnenie Vám zaberie len niekoľko minút.

Pôžičky online pre nezamestnaných a ich negatíva

Nebankové subjekty vedia, že klienti bez stáleho mesačného príjmu sú veľmi rizikovou skupinou dlžníkov. Z toho vyplývajú i následné podmienky, za ktorých sú ochotné spoločnosti požičať financie takýmto klientom. Všeobecne je preto potrebné rátať s nadštandardne vysokou úrokovou mierou, vyššou RPMN, vysokými poplatkami za omeškanie platby a taktiež i s krátkou lehotou splatnosti.

One comment

  1. Dobrý deň píšem na vašu ponuku pôžička na čokoľvek dalo by sa požičať okolo 100 000 000€ .Práve som Vám píšem kvôli požičke lebo už nemám peniaze.pekny zvyšok dňa dovidenia Majka Baričáková.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..