Pôžičky do 24 hodín

Potrebujete si unáhlene požičať bez toho, aby ste absolvovali otravný a zdĺhavý overovací postup? V tom prípade sú možno pôžičky do 24 hodín tým pravým, čo hľadáte. Ssú dostupné aj z pohodlia domova, vďaka čomu nebudete musieť strácať drahocenný čas. Kto konkrétne poskytuje pôžičky a aké sú ich nevýhody?

Pôžičky do 24 hodín z banky

Napriek tomu, že práve banky sú známe v spojitosti s vysokou mierou byrokracie a zdĺhavým overovaním postupom, dnes môžete i vy získať pomerne výhodné aj z banky. Pôžičky z banky sú väčšinou poskytované vo forme bezúčelového úveru a to buď prostredníctvom podania žiadosti priamo na pobočke alebo i z pohodlia domova. Pôžičky do 24 hodín z domu však v súčasnosti neposkytujú všetky bankové subjekty, ale len ZUNO, mBank a VUB, ktoré majú vo svojom portfóliu služieb zahrnuté aj online pôžičky.

Pôžičky z banky sú však na rozdiel od tých nebankových o čosi menej dostupné. Dôvod prečo tomu tak je, je známy asi každému. Bankové subjekty, ktorých je v súčasnosti na našom trhu hneď niekoľko totiž neposkytujú pôžičky komukoľvek, ale len klientom, ktorí spĺňajú podmienky pre udelenie pôžičky. Konkrétne je potrebné byť starý minimálne 18 rokov, mať trvalý pobyt v SR, občianstvo v SR, trvalý príjem a taktiež i čistý register dlžníkov.

Přečtěte si také:  Online pôžička – rýchlo vybaviteľná pôžička

Pôžičky z nebankových subjektov

Alternatívou k bankovým pôžičkám sú tie z nebankových subjektov. Pôžičky do 24 hodín z nebankových subjektov sú však na rozdiel od tých z bánk všeobecne podstatne nevýhodnejšie. Okrem toho sú tieto pôžičky poskytované za podstatne menej prísnych kritérií, vďaka čomu sú dostupné i klientom, ktorí majú napríklad zápis v registri dlžníkov.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..