VUB pôžička

Banková spoločnosť VUB,  ktorá dlhé roky patrí medzi absolútnu špičku na našom trhu poskytuje niekoľko svojich finančných produktov, medzi ktoré patrí aj veľmi obľúbená VUB pôžička. VUB pôžička je poskytovaná všetkým záujemcom až do výšky 33 200 €.

VUB pôžička už aj cez internet

VUB pôžička alebo inak nazývaná aj flexipôžička patrí jednoznačne medzi najviac využívané finančné služby bankovej spoločnosti VUB, ktorá sa len pre pár rokmi stala súčasťou tallinského konzorcia Intesa Sanpaolo. Ak máte záujem o túto mimoriadne obľúbenú bankovú službu a zároveň nie ste jej klientom, môžete o ňu napriek tomu požiadať. V súčasnosti je VUB pôžička poskytovaná až do výšky 33 200 € na čokoľvek, vďaka čomu nemusíte banky dokladovať využitie Vašich finančných prostriedkov z pôžičky. Určite však nesmieme zabudnúť ani na najnovšiu VUB pôžičku z dielne tejto bankovej spoločnosti, ktorú si môžete vybaviť aj online. Z pohodlia Vášho domova môžete tak získať až 10 000 €.

VUB pôžička, ktorá patrí medzi “vlajkové“ služby tejto spoločnosti je poskytovaná všetkým stálym, ale aj novým klientom, ktorí spĺňajú všetky potrebné kritéria pre jej získanie. K žiadosti, ktorá predchádza samotnému schváleniu pôžičky potrebujete dokladovať predovšetkým stály mesačný príjem a OP alebo pas. Ostatne je potrebné samozrejme vyplniť aj formulár k žiadosti. V prípade schválenia Vašej žiadosti Vám banka odošle celú sumu pôžičku už do 1 až 7 dní po schválení pôžičky.

Přečtěte si také:  Pôžička od Tatra banky

VUB pôžička výhody a nevýhody

VUB pôžička prináša všetkým novým, ale aj stálym klientom tejto bankovej spoločnosti niekoľko pozitívnych, ale aj negatívnych stránok. Medzi tie lepšie „vlastnosti“ tejto pôžičky môžeme zaradiť spomínanú výšku pôžičky, ktorá sa môže pohybovať do výšky 10 000 € alebo 33 200 € a taktiež aj dĺžku splátkového kalendára. Splácať pôžičku môžete v rozmedzí až 7 a 10 rokov. Taktiež je výhodou aj pomerne priaznivý úrok, ktorý neprevyšuje hranicu 8 % p.a. ročne.

Naopak medzi nevýhody VUB pôžičky môžeme zaradiť nutnosť dokladovať stály mesačný príjem, poplatky za predčasné splatenie pôžičky a omeškanie splátky. Ostatne je však VUB pôžička jednou z najlepších a najdostupnejších bankových pôžičiek na trhu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..