Rýchla online pôžička

Potrebujete si požičať bez toho, aby ste opustili prah svojho domova? V tom prípade je pre Vás ideálnym riešením tzv. rýchla online pôžička, ktorá je dostupná v bankových, ale aj nebankových subjektov. Aké sú podmienky pre získanie tejto pôžičky?

Rýchla online pôžička z banky

Rýchla online pôžičky nie je len doménou nebankových subjektov, ale aj niektorých bánk, ktoré ich poskytujú svojím novým, ale aj stálym klientom. V súčasnosti rýchlu online pôžičku poskytujú celkovo tri bankové spoločnosti, ktoré patria medzi obľúbenejšie bankové subjekty na našom trhu. Najznámejším poskytovateľom tejto pôžičky je ZUNO banka, ktorá na našom trhu pôsobí už niekoľko rokov. ZUNO banka online pôžičku v súčasnosti poskytuje až do výšky 20 000€ s lehotou splatnosti 72 mesiacov, čo je prakticky štandard bankových pôžičiek.

Druhým najpopulárnejším poskytovateľom bankovej online pôžičky je mBank, ktorá rovnako ako ZUNO banka pôsobí predovšetkým na internete. Vďaka tomu je obľúbená hlavne medzi mladšou generáciou. V súčasnosti mBank poskytuje túto pôžičku podobne ako ZUNO až do výšky 20 000 €. Poslednou bankou na našom trhu, ktorá má vo svojom portfóliu služieb i rýchlu online pôžičku, patrí VUB banka, ktorá je dlhodobo jednou z najobľúbenejších bankových spoločností na trhu. Na rozdiel od prvých dvoch, však VUB banka poskytujú rýchlu online pôžičku len do výšky 5 000€.

Přečtěte si také:  Nebankové pôžičky bez registra

Rýchla online pôžička z nebankovej spoločnosti

Alternatívou k bankovým online pôžičkám sú tie od nebankových subjektov, ktoré sú ešte stále častejšie využívané ako tie z bánk. Dôvodov prečo tomu tak je, je niekoľko. V prvom rade nebankové subjekty rýchlu online pôžičku poskytujú i ľudom bez stáleho mesačného príjmu, či ľudom, ktorí majú i zápis v registri dlžníkov. Nezabúdať však nesmieme ani na podstatne expresnejší overovací proces, ktorí v prípade bankových spoločností trvá i len niekoľko minút, či hodín.

Na druhej strane sú však rýchle online pôžičky z nebankových subjektov o čosi nevýhodnejšie ako tie z bánk. Pripraviť sa preto musíte na vyšší úrok, vyššiu RPMN alebo tiež i kratšiu lehotu splatnosti.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..