Rýchla pôžička online – Creditone.sk

Nová obchodná značka creditOne prináša na slovenský trh rýchle, krátkodobé a online vybaviteľné pôžičky. Centrála spoločnosti sídli v Lotyšsku, kde jej služby v oblasti spotrebných úverov využilo  s dôverou viac ako 16 000 klientov. Dnes táto spoločnosť dlhodobo pôsobí v Litve, Poľsku, Českej republike a v Slovenskej republike.

Nebanková spoločnosť ponúka finančné prostriedky do 350€ s dobou splatnosti do 30 dní, preto je vhodná najmä pre tých, ktorí sa ocitli v neočakávanej situácií a potrebujú rýchlo získať hotovosť. Zároveň vedia, že peniaze získajú v krátkom období, aby si dokázali splniť záväzky voči spoločnosti a vyplatiť pôžičku načas.

Na webovej stránke – www.creditone.sk je k dispozícií kalkulačka, kde si viete po zadaní údajov akými sú výška požadovanej sumy a počet dní na splatenie pôžičky zistiť sumu, ktorú je potrebné spoločnosti zaplatiť. Klienti, ktorí si požičiavajú od tejto spoločnosti prvýkrát, môžu získať finančné prostriedky len do výšky 120€. Iba stálym klientom spoločnosť ponúka  požičať si sumu do výšky 350€.

Přečtěte si také:  SMS pôžičky na čokoľvek

Postup vybavenia pôžičky je jednoduchý:

1, Nastaviť v akej výške  požadujete finančné prostriedky a dobu splatnosti

2, Vyplnenie žiadostí: meno a priezvisko, adresa bydliska, rodné číslo, heslo, e-mail a údaje zamestnávateľa

3, Zaslanie 1 centa na účet spoločností. Čísla účtov spoločností ako aj informácie o platbe obdržíte na e-mail, ktorý ste uviedli v žiadostí. Firma si týmto krokom overí, či naozaj existujete a či ste v žiadosti zadali správne osobné údaje.

4, Získate informáciu ohľadom schválenia respektíve zamietnutia Vašej žiadosti. Pokiaľ ste žiadosť zaslali v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 odpoveď získate do 30 minút, ak počas inej doby, informáciu obdržíte nasledujúci pracovný deň v uvedenom pracovnom čase.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..