Online manželská pôžička

Spoločnosť Consumer Finance Holding, a. s., ktorá sa zaraďuje medzi nebankové subjekty, vo svojom širokom portfóliu ponúka okrem online najľahšej pôžičky a pôžičky pre pedagógov – tieto dve možnosti požičania si od tejto spoločnosti sme už rozoberali v predchádzajúcich článkov, ponúka aj spotrebný úver určený pre manželov pod názvom – manželská pôžička.

Manželská pôžička je určená pre zosobašené páry, ktoré si dôverujú natoľko, že si budu vzájomne ručiť a zmluvu o pôžičke podpíšu obaja partneri. Vďaka vzájomnému ručeniu firma ponúka tento spotrebný úver mimoriadne výhodné. Žiadatelia o manželskú pôžičku musia mať viac ako 21 rokov a starí menej ako 75 rokov a požiadať môžu o pôžičku vo výške od 600€ do 10 000€ s lehotou splatností od 2 do 6 rokov. Požičaná suma sa platí v pravidelných a pevne stanovených mesačných splátkach  2, 3, 4, 5 alebo až 6 rokov. Neplatíte žiadne poplatky akými sú napr. poskytnutie úveru alebo mesačné poplatky za vedenie pôžičky.

Manželskú pôžičku vybavíte online vyplnením formulára na webovej stránke spoločnosti – mojasplatka.sk. Následne obratom obdržíte zmluvu, ktorú je potrebné podpísať a spolu s priloženými potrebnými dokumentami je ju potrebné odoslať na adresu spoločnosti.

Přečtěte si také:  Pôžičky online pre nezamestnaných

Potrebné doklady žiadateľa:

– kópia občianskeho preukazu

– kópia druhého dokladu totožnosti /vodičský preukaz, kartička poistenca, cestovný pas, rodný list/

– kópie výpisov z účtu za posledné 2 mesiace, na ktorý žiadate zaslať peniaze

– kópie výplatných pások za posledné 2 mesiace

Pri sume nad 4 000€ je potrebné zaslať taktiež aj:

originál potvrdenia o príjme od zamestnávateľa

– v prípade, že ste živnostník, tak daňové priznanie za predchádzajúce obdobie

Potrebné doklady ručiteľa, teda manželky/manžela

kópia občianskeho preukazu

– kópia druhého dokladu totožnosti

– kópie výplatných pások za posledné 2 mesiace

Peniaze obdržíte na Vami zvolený účet do 24 hodín od prijatia a schválenia žiadostí. Pri tomto type spotrebného úveru nie je potrebné spoločnosti dokladovať účel využitia finančných prostriedkov.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..