Online pôžička – Bezručiteľa.sk

Potrebujete rýchlo finančnú hotovosť a nemáte čas behať po bankách a vyčkávať na schvaľovací proces? Firma Cresco Group ponúka nebankovú pôžičku bez ručenia, ktorú je možné vybaviť rýchlo, jednoducho online na webovej stránke – www.bezrucitela.skPôžičku vybavíte jednoducho – stačí vyplniť jednoduchý online formulár a peniaze môžu byť Vaše!

O pôžičku môže požiadať každá osoba staršia ako 18 rokov s pobytom na území Slovenskej republiky. Pôžička je vhodná občanom so stálym príjmom. Rýchly spotrebný úver je určený zamestnancom, podnikateľom, dôchodcom či mamičkám na materskej dovolenke.

Firma ponúka pôžičku vyplnením jednoduchého formulára nachádzajúceho sa na webovej stránke. O procese schválenia dostanete informáciu do 5 minút a následne Vám budú peniaze zaslané na Váš osobný účet v banke na číslo účtu, ktoré uvediete v žiadosti o pôžičku. Pre vybavenie pôžičky nie je potrebné dokladovať účel využitia finančných prostriedkov ani nepotrebujete ručiteľa. Požičať si môžete od 600€ do 5 000€ a za vybavenie pôžičky nezaplatíte žiaden poplatok. Dobu splácania si vyberiete sami, a to v rozmedzí od 12 do 84 mesiacov. Takisto máte možnosť si vybrať termín, kedy budete pravidelne mesačne zasielať splátky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..