Chcete pôžičku bez príjmu a bez ručiteľa?

Ak ste sa už niekedy snažili získať pôžičku bez príjmu, pravdepodobne ste zistili, že banky klientom bez stabilných príjmov takmer zásadne nepožičiavajú, pretože túto skupinu dlžníkov oprávnene považujú za veľmi rizikovú. Existujú ale nové možnosti, ako sa k peniazom dostať, aj keď momentálne nepoberáte mzdu. V tomto článku vám predstavíme moderné pôžičky bez príjmu, ktoré môžete ľahko získať aj bez ručiteľa.

Ako funguje pôžička bez ručiteľa online?

Rýchlu pôžičku bez príjmu si môžete v dnešnej dobe ľahko dojednať cez internet. Jednoducho vyplníte na stránkach poskytovateľa takejto služby krátky dokument a ten odošlete. Počas niekoľkých minút môžete mať peniaze na svojom účte. Jedná sa o najkomfortnejší druh pôžičiek na trhu – nikam nechodíte a ani nemusíte dlho čakať. Tento druh pôžičiek je vhodný pre získavanie menších súm. Ak si teda napríklad potrebujete na krátku dobu požičať 200 eur, je pre vás rýchla pôžička bez príjmu ideálna.

Nikto sa vás nebude pýtať, na čo peniaze potrebujete a mnohokrát sa ani nebude skúmať, či náhodou nemáte zápis v registri dlžníkov, čo je pre mnohých žiadateľov veľmi dôležité. Tiež budete vopred informovaní o tom, koľko budete musieť zaplatiť. Dobu splácania si určíte sami, ale zvyčajne je treba všetko splatiť najneskôr do jedného mesiaca. Dajte si pozor na to, že ak rýchlu pôžičku bez príjmu nesplatíte do doby, ktorú ste v žiadosti špecifikovali, budete sa vystavovať vysokým pokutám, ktoré niekedy môžu dosiahnuť rovnakej výšky, ako robí samotný úver.

Přečtěte si také:  Pôžička na auto a ako na ňu!

Pôžičky bez príjmu a bez ručiteľa – bezpečnosť

Pôžičky online bez príjmu sú relatívne bezpečné – ak včas zaplatíte to, na čom ste sa dohodli, budete mať pokoj. Existujú ale aj pôžičky bez príjmu a bez ručiteľa uzatvárané mimo internet, ktoré vám rozhodne neodporúčame. Jedná sa o ponuky súkromných podnikateľov, ktorí svoju živnosť zakladajú na získavanie majetku dlžníkov. Nejedná sa teda o regulárne poskytovanie úverov na úrok, to ale mnohí klienti spočiatku netušia. Prvým varovným znamením, že možno jednáte s podvodníkom, by pre vás mal byť osobitný spôsob hradenia splátok.

Štandardnou metódou splácania je bankový prevod alebo zloženka. Pokiaľ od vás potenciálny veriteľ bude chcieť, aby ste mu platili z ruky do ruky, otvára sa mu priestor pre neférové ​rokovania. Ľahko by totiž za takých podmienok mohol vyhlásiť, že vás navštívil v deň vašich splátok, ale nič ste mu nedali. Vy by ste žiadny dôkaz o opaku nemali, a tak by ste sa mohli dostať do problémov. Hoci by ste sa úprimne snažili splácať podľa kalendára, boli by ste označení za nespoľahlivých a mohli by po vás byť požadované dohodnuté sankcie, ktoré by v prípade ručenia vlastnou nehnuteľnosťou boli veľmi prísne.

Ak teda nutne potrebujete požičať bez príjmu, a nejedná sa o vysokú čiastku, vyberte si radšej z ponúk online pôžičiek, ktorých podmienky sú v mnohých prípadoch pomerne transparentné a navyše sa dohadujú bez akéhokoľvek ručenia.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..