Pôžičky bez registra

Existuje jedno porekadlo, ktoré bude existovať počas celej našej existencie a to je „mýliť sa je ľudské“. Presne tak nik nie je neomylný a každý sa raz v určite situácii pomýli. Najčastejšie je to samozrejme v škole, v práci a samozrejme chyby robíme v našich peniazoch a účtoch. Divili by ste sa, koľko ľudí je nepozorných napríklad v platení pôžičiek cez internet banking.

Neverili by ste, ale práve tu robia ľudia najviac chýb. Preto si dávajte pozor, tak ako mnohým aj vám raz môže dojsť list, na ktorom budete uvedený ako dlžník. Banka vás zaradí do  bankového registra dlžníkov.

Pre všetky banky budete nedôveryhodnou osobou a preto vám už pôžičku nedajú. Je to síce smutné, ale je to tak v tomto registri budete figurovať dlhé roky a zaradíte sa medzi ľudí so zlou históriou. Ak sa to stane aj vám, tak nezúfajte nič závažnejšie vám nehrozí. Teda pokiaľ tu splátku zaplatíte. Navyše vypožičať peniaze si môžete aj u nebankových spoločností. Ktorým až tak nezáleží na vašej minulosti a mnohokrát nenazerá do bankového registra.

Preto je možné, aby si vzali pôžičku aj študenti, dôchodcovia či mamičky na materskej. Bohužiaľ s nebankovkami, je spojený neustály fakt a to ten, že budete mať vyššie úroky na splácanie.

Přečtěte si také:  Bezúčelová pôžička

Neverili by ste, ale preplatiť môžete dokonca aj 100 %, čo je veľmi nevýhodné. Preto si dvakrát zvážte, či je pôžička nutná a preverte si všetky nebankové spoločnosti, ich výhody a nevýhody. Mnohé z nich chcú nalákať k sebe zákazníkov preto ponúkajú, za pôžičky bez registra ktorú si u nich urobíte rôzne darčeky. Zvyčajne vám povedia ten najhodnotnejší, čo môže byť napríklad kamera ale to len za tých podmienok, že si zoberiete pôžičku vyššiu ako 5000 eur.

Za menšiu čiastku dostanete napríklad hodinky za 5 eur. Preto sa nenechajte napáliť a hlavne si dávajte pozor, aby ste na registri neskončili.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..