Rýchla pôžička – SMS pôžička

Potrebujete peniaze pred výplatou? V schránke ste objavili šek na nečakanú platbu? Vyskytli sa Vám nečakane výdavky? Potrebujete peniaze hneď bez čakania, bez zbytočných papierovačiek a čakaním na schvaľovací proces? Riešením pre Vás je SMS pôžička.

Na trhu ponúkajú SMS pôžičky viaceré subjekty. SMS pôžička je dostupná, jednoducho sa vybavuje a je rýchla. Stačí byť zaregistrovaný v nebankovej spoločnosti, ktorá takýto typ pôžičky ponúka a zaslaním SMS obdržíte peniaze do niekoľkých minút, najneskôr však do 24 hodín peniaze na účet. Registráciu je možné vykonať taktiež zaslaním SMS s požadovanými údajmi ako sú: meno a priezvisko, adresa trvalého pobytu, rodné číslo, číslo občianskeho preukazu a číslo účtu, na ktoré chcete hotovosť zaslať.

SMS pôžička je výhodná, ak potrebujete hotovosť od 20€ do 350€ s krátkou dobou splatenia, teda do 15 dní. Hotovosť využitím SMS pôžičky môže získať každý od 18-tich rokov, bez dokladovania príjmu, bez ručiteľa, či už zamestnaní ľudia alebo mamičky na materskej dovolenke.

Ako uhradíte poskytnuté financie?

Deň pred splatnosťou obdržíte od spoločnosti SMS s informáciou o splatnosti a výšky dlžnej sumy, ktorú je potrebné uhradiť. Informáciu obdržíte aj na e-mail.

Přečtěte si také:  Krátkodobé pôžičky

Uhradiť dlžnú sumu môžete 3 spôsobmi, a to:

  • Vkladom na účet spoločnosti
  • Bankovým prevodom
  • Vkladom do poštovej banky

Dôležitým údajom, na ktorý netreba zabudnúť je uviesť variabilný symbol, aby spoločnosť vedela Vašu platbu identifikovať. Informáciu o zaevidovanej platbe obdržíte nasledujúci  deň zaslaním SMS na Váš mobil.

Niektoré spoločnosti pri úhrade SMS pôžičky načas, Vás zaregistrujú do vernostného programu. Výhodou vernostného systému je, že môžete spoločnosť požiadať o predĺženie doby splatnosti pôžičky. Podľa zákona je možné pôžičku predĺžiť po dobu 3 mesiacov. Pôžičku môžete splácať aj po častiach, no do termínu splatností musíte uhradiť celú dlžnú sumu, až tak môžete následne požiadať spoločnosť o novú pôžičku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..