Pôžička od mBank

MBank vstúpila na slovenský a český trh 25. novembra 2007. Počas 6 rokov si získala viac než 500 000 spokojných zákazníkov. MBank stojí na samoobslužnom modeli – zákazníci obsluhujú svoj účet cez internetové a telefonické bankovníctvo, bankové pobočky slúžia hlavne ako poradenské centrá.

mPôžička Plus

O pôžičku môže požiadať  každá osoba staršia ako 18 rokov s pravidelným mesačným príjmom, s trvalým alebo prechodným pobytom na území Slovenskej republiky. Pomocou mPôžičky Plus si viete požičať od 350€ do 20 000€ s dobou splácania od 12 do 84 mesiacov, s úrokovou sadzbou od 9,9%ˇročne. Na webovej stránke mBank si viete vypočítať mesačnú výšku splátky zadaním výšky požadovanej sumy a lehoty splácania. Za zriadenie pôžičky, vedenie a mimoriadne splátky či predčasné splatenie úveru nehradíte žiadne poplatky. Pri sume pôžičky vyššej ako 3300€ je potrebný súhlas manžela/manželky a to vyplnením súhlasu na obchodnom mieste banky. Pôžičku si viete vybaviť jednoducho a pohodlne online z domu. Klienti mBank dozvedia výsledok schvaľovacieho procesu v priebehu pár minút. Po autorizácií dostanete peniaze ihneď na účet. Zákazníci, ktorí majú o pôžičku záujem a nie sú klientmi banky musia o pôžičku požiadať osobne na hociktorom obchodnom mieste banky.

Přečtěte si také:  Pôžičky bez registra

mRezerva – povolené prečerpanie

Klienti mBank si vedia v internet bankingu nastaviť mRezervu, za ktorej otvorenie ani vedenie neplatíte žiadne poplatky a rezervu viete využívať opakovane. Úroky splácate len z požičanej sumy a len za obdobie, pokiaľ rezervu neuhradíte. Splatiť rezervu viete kedykoľvek sa Vám to hodí. O tento finančný produkt vedia požiadať všetci klienti mBank starší ako 18 rokov.  Povolenie prečerpania finančných prostriedkov na účte vybavíte jednoducho online alebo na hociktorej pobočke banky. V prípade finálneho schválenia máte peniaze k dispozícií už nasledujúci pracovný deň. O splácanie sa nemusíte starať, banka si automaticky peniaze stiahne hneď ako Vám prídu na  účet, čím sa vyhnete zbytočným poplatkom za úroky. Prečerpať môžete 200€ až 12 000€.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..