Pôžička od Zuno banky

Banka Zuno patrí pod skupinu Raiffeisen Bank International, ktorá je jednou z vedúcich bankových skupín vo východnej a strednej Európe. Má zastúpenie v 17 krajinách prostrednícvtom širokej škály bank, ktoré poskytujú služby 14,2 milióna klientov v 3100 pobočkách.

Klient, ktorý má záujem otvoriť si účet v Zuno banke nemusí navštíviť pobočku, účet si vie otvoriť online na webovej stránke Zuno banky. Stačí vyplniť jednoduchú a krátku žiadosť s uvedením základných údajov a do troch pracovných dní Vám zavolá kuriér a prinesie zmluvu na podpis. Následne si na stránke pár klikmi aktivujete účet.

Pôžička 

Zuno banka poskytuje pôžičku od 2001€ do 20 000€ s lehotou splatnosti od 6 do 72 mesiacov. Žiadateľ si môže požičať peniaze na čokoľvek, bez ručiteľa, s úrokovou sadzbou už d 6,9% ročne. Spotrebnú pôžičku získate bez poplatkov za vybavenie a sami si zvolíte deň, kedy chcete pôžičku v mesiaci splácať. Zároveň banka ponúka splátkové prázdniny čo znamená, že jeden mesiac v roku môžete splátku vynechať. Žiadateľ o pôžičku musí mať povolenie na pobyt na Slovensku. Zamestnanec viac ako 18 rokov s čistým mesačným príjmom viac ako 250€, živnostník musí mať viac ako 21 rokov a jeho čistý mesačný príjem sa vypočíta na základe príjmu z daňového priznania vydeleného 12-timi, teda počtom mesiacov v roku. Podmienkou taktiež je byť spôsobilý na právne úkony a mať účet v Zuno banke.

Rýchla pôžička

Vyplnenie online žiadosti o rýchlu pôžičku zvládnete za 3 minúty a už do 10 minút sa dozviete výsledok schvaľovacieho procesu. Požičať si môžete na čokoľvek bez udania dôvodu použitia finančných prostriedkov a za vybavenie úveru neplatíte žiadne poplatky. Výška rýchlej pôžičky je ohraničená od 300€ do 2000€ s lehotou splatnosti od 6 do 72 mesiacov. Sami si zvolíte, ktorý deň v mesiaci chcete pôžičku splácať a máte nárok na využitie splátkových prázdnin, teda jeden mesiac v roku nemusíte  splátku platiť. Žiadateľ o rýchlu pôžičku musí mať viac ako 18 rokov – zamestnanec, respektíve 21 rokov – živnostník, dôchodca a mesačný čistý príjem vyšší viac ako 250€.

Přečtěte si také:  SMS pôžička

Rezerva

Finančný produkt s názvom Rezerva znamená povolenie prečerpanie, ktoré Vám dovolí ísť na účte do mínusu od 300 do 3000€ s ročným úrokom 16,9%. Úrok platíte len v čase, keď zostatok na Vašom účte je v mínuse a len z požičanej sumy. Rezervu na účte môžete míňať kedykoľvek a vyplatíte ju, ak Vám to bude vyhovovať, no podmienkou je, že Vám na účet musí chodiť príjem pravidelne. Povolenie prečerpanie finančných prostriedkov na Vašom účte si viete jednoducho vybaviť online bez poplatkov. Takisto mesačný poplatok a poplatok za zrušenie je nulový.

Refinancovanie

Refinancovanie banka ponúka každému, kto čerpá jeden alebo viac pôžičiek v iných bankových či nebankových inštitúciach. Výška úroku tohto produktu je závislá na výške úrokov, ktoré splácate na svojej pôžičke doteraz. Ak je Váš terajší ročný úrok  vo výške do 11,49%, tak v Zuno banke dostanete úrok 6,9%. Ak splácate úroky vo výške od 11,5% až 16,49%, pri refinancovaní od Zuno banky získate ročný úrok 9,9%. Pri spotrebnom úvere s výškou úroku nad 16,5% Vám banka dá ročný úrok vo výške 14,9%.  Na webovej stránke Zuno banky si viete zistiť, koľko ušetríte pri refinancovaní úveru/úverov so Zuno bankou. Poplatok za zriadenie pôžičky ako aj jej vedenie je nulový a viete refinancovať až 10 úverov, tým pádom namiesto 10 splátok, úverov a úrokov splácate pohodlne len jeden v Zuno banke. Taktiež máte možnosť využiť splátkové prázdniny čo znamená, že jeden mesiac v roku nemusíte mesačnú splátku uhradiť.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..