Pôžička od Poštovej banky

Poštová banka pôsobí na slovenskom trhu už 21 rokov. Za to obdobie sa stala v oblasti retailu jednou z najsilnejších bánk na Slovensku. Dnes má na území Slovenskej republiky milión spokojných klientov,  42 pobočiek, 159 bankomatoch a služby Poštovej banky sú poskytované na viac ako 1500 poštách v celej krajine.

Dobrá pôžička

Dobrá pôžička je rýchly a jednoduchý spotrebný úver s úrokovou  sadzbou už od 7,9% p.a. V priehľadnej ponuke na webovej stránke Poštovej banky je v tabuľke uvedená výška mesačnej splátky pri  určitej výške úveru a určitej lehote splatnosti. Dobrú pôžičku banka poskytuje vo výške od 100€ do 30 000€ bez poplatku za vybavenie. Doba splatnosti sa pohybuje v rozmedzí od 5 mesiacov do 10 rokov a nieje potrebné preukázať účel využitia finančných prostriedkov. O dobrú pôžičku môže požiadať občan s trvalým pobytom na území Slovenskej  republiky od 18 do 70 rokov. Zamestnaný buď na Slovensku alebo v Maďarsku či Českej republike minimálne 3 mesiace, podnikateľ vykonávajúci podnikateľský činnosť nepretržite minimálne 2 roky, ľudia, ktorí poberajú dôchodok /starobný, invalidný, výsluhový, vdovský/ alebo iné príjmy /materský, rodičovský príspevok, úrazovú rentu../ Žiadateľovi o dobrú pôžičku stačí na vybavenie úveru len občiansky preukaz a nie je potrebné, aby bol vlastníkom nehnuteľností.

Šikovná rezerva

Finančný produkt Poštovej banky pod názvom finančná rezerva je určený zamestnaným osobám vo veku od 18 do 70 rokov, dokonca je o pôžičku možné požiadať anonymne. Požiadať o financie do výšky 400€ pri šikovnej rezerve je jednoduché, stačí vyplniť žiadosť a vhodiť ju do poštovej schránky, ktorá sa nachádza na každej pobočke pošty. Pri žiadaní o pôžičku nepotrebujete žiadne doklady. Pri vyplácaní peňazí vám stačí iba občiansky preukaz, ďalší doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo pas) a zmluva s výplatným dokladom, ktoré vám pošleme.

Přečtěte si také:  Úver pre nezamestnaných

Dostupná pôžička

Dostupnú pôžičku vo výške od 400€ do 7000€ môže požiadať každý zamestnanec vo veku od 18 do 69 rokov s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky. Spotrebný úver možno splácať od 1 do 6 rokov, s mesačnou splátkou už od 13€. Žiadateľ o Dostupnú pôžičku nepotrebuje ručiteľa, nepotrebuje banke preukázať výšku príjmu a pôžičku dostane bez poplatku za jej poskytnutie. Požiadať o pôžičku môžu zamestnaní ľudia minimálne 3 mesiace, živnostník, ktorý podniká minimálne 2 roky a podal daňové priznanie za predchádzajúce obdobie, dôchodca a invalidný dôchodca vo veku od 35 do 69 rokov. Výška splátky sa počas doby čerpania úveru nemení a pôžičku je možné si poistiť pre prípad, že sa naskytnú nečakané okolností a úver nebudete vedieť splácať.

Lepšia splátka

Finančný produkt s názvom Lepšia splátka je určený pre všetkých, ktorí splácajú úvery v iných bankových či nebankových subjektoch. Pôžičkou je možné splatiť aj kreditné karty, debety na osobnom účte či nákupy na splátky. Úver možno získať vo výške od 400€ do 30 000€ s dobou splácania o 1 do 10 rokov. Pôžičku môže získať zamestnanec pracujúci minimálne 3 mesiace vo veku od 18 do  69 rokov alebo živnostník, ktorý podniká minimálne 2 roky, dôchodca a invalidný dôchodca vo veku od 35 do 69 rokov s trvalým pobytom na území Slovenska s úrokovou sadzbou už  od 7,9% p.a.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..