Online pôžičky

Online pôžičky v súčasnosti patria medzi najprogresívnejšie bankové a nebankové služby, ktoré môžete využívať z pohodlia domova aj vy. Výhodou každej online pôžičky je bezpochyby rýchlosť overenia žiadosť, vďaka čomu môžete získať všetky peniaze z pôžičky už do 24 hodín od podania žiadosti.

Bankové online pôžičky

Svet internetu dobýva aj bankový trh. Ešte prednedávnom by ste online pôžičky hľadali až na známu online banku Zuno márne. V súčasnosti tento čoraz obľúbenejší typ pôžičky poskytujú aj najväčšie bankové spoločnosti, ktoré aktívne pôsobia na našom trhu. Konkrétne máme na mysli napríklad stále najobľúbenejšiu banku na Slovensku VUB, ktorá tento typ pôžičky poskytuje až do výšky 10 000 € s dobou splácania 1 až 10 rokov. Pre jej získanie dokonca banková spoločnosť VUB nevyžaduje od nových klientov zakladanie nového účtu v tejto banke.

Medzi ďalšie bankové spoločnosti, ktoré aktívne poskytujú na našom trhu online pôžičky patrí napríklad banková spoločnosť ZUNO (online pôžičky až do 20 000 €), mBank (online pôžičky až do 20 000 €), či Poštová banka, ktorá tento typ pôžičky poskytuje do výšky až 30 000€. Podmienky pre získanie online pôžičky sa vo väčšine bánk mierne líšia, zväčša však pre ich získanie potrebujete spĺňať nasledovné kritéria:

Přečtěte si také:  Rýchle pôžičky pre nezamestnaných

– vek 18 rokov

– stály mesačný príjem

– trvalé bydlisko v Slovenskej republike

Ostatne k žiadosti treba samozrejme dokladovať aj Vaše doklady totožnosti ako OP alebo pas.

Nebankové online pôžičky

Výber online pôžičiek v nebankových spoločnostiach je podstatne bohatší, ako v bankovom sektore. Získať nebankovú pôžičku je ešte o čosi jednoduchšie ako tú bankovú, napriek tomu sú však stále väčšina nebankových spoločností vyžaduje dokladovať trvalý mesačný príjem.

Medzi známe nebankové spoločnosti, ktoré tieto pôžičky poskytujú prakticky na počkanie patrí Cetelem, Home Credit, Quatro alebo Pohotovosť. Výhodou spomínaných nebankoviek sú naproti menším nebankovým online pôžička podstatne prijateľnejšie úroky, ktoré sa častokrát môžu pohybovať v tesnej blízkosti tých bankových.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..