Pôžičky ihneď

Potrebujete nutne riešiť finančné problémy vo Vašej domácnosti, avšak márne hľadáte vhodné východisko, ktoré by Vám tento problém vyriešilo? V tom prípade možno odpoveďou na Vašu otázku bude tzv. pôžička ihneď. Pôžičky ihneď sú naviac dostupné v pomerne krátkom čase.

Pôžičky ihneď jedine v nebankových spoločnostiach

Pokiaľ hľadáte pôžičky, ktoré by ste mohli získať v expresne rýchlo, tak v tom prípade môžete vopred zabudnúť na pomoc z banky. Tie zväčša až na niektoré online pôžičky (Zuno, VUB, mBank) stále spájané s veľkou byrokraciou, ktorá podstatne spomaľuje celý proces s poskytovaním akejkoľvek pôžičky. Jedinou možnosťou je preto sa obrátiť na niektorú nebankovkú spoločnosť, ktorých je na Slovensku dnes skutočne veľa. Predovšetkým na tie spoločnosti, ktoré poskytujú tzv. mini pôžičky.

Konkrétne jednou zo spoločností je napríklad Pohotovosť alebo Pôžičkomat, ktoré poskytujú tento typ pôžičky aj záujemcom bez nahľadania do registra dlžníkov. Výška pôžičky z týchto spoločností je značne obmedzená (neprevyšuje 1 000 euro), avšak väčšiny klientov to zvyčajne stačí na akútne pokrytie výdavkov.

Přečtěte si také:  Pôžička zo Slovenskej sporiteľne

Pôžičky ihneď výhody a nevýhody

Tak ako všetkých nebankové, ale aj bankové produkty, tak aj pôžičky ihneď sú spojené s množstvom výhod a negatív. Medzi výhody patrí spomínaná veľmi dobrá dostupnosť, rýchlosť, jednoduchá žiadosť, možnosť získať pôžičku aj z pohodlia domova a taktiež aj to, že pôžičky ihneď sú vo väčšine prípadov dostupné aj z pohodlia Vášho domova, prostredníctvom vyplnenia online formuláru.

Medzi nevýhody zasa patrí vysoká úroková sadzby, krátka lehota splatnosti, vysoké penále, ale taktiež aj obmedzená výška pôžičky. Všeobecne sú pôžičky ihneď jedným z najnevýhodnejších typov pôžičiek, ktoré väčšinou klienti berú len v situáciách, keď rozhodujú minúty.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..