Pôžička pre nezamestnaných

Byť dnes nezamestnaným nie je nič nezvyčajné.. Pôžička pre nezamestnaných, ktorá je poskytovaná aj ľudom bez stáleho príjmu je jednou z mála možnosti, ako dočasne riešiť zlú finančnú situáciu v domácnosti. Ako a kde žiadať o pôžičku pre nezamestnaných sa dozviete v článku.

Pôžička pre nezamestnaných aj online

Požičať si dnes z pohodlia domova nie je nič nezvyčajné. Túto možnosť však môžu využiť aj ľudia bez stáleho mesačného príjmu. Pre nich sú však možnosti o čosi obmedzenejšie, nakoľko aj mnoho nebankových spoločností vyžaduje od svojich klientov dokladovanie stáleho mesačného príjmu.  Z toho dôvodu je jednou z mála spoločností napríklad Provident, Cofidis, Cetelem, či Ferratum, ktoré poskytujú aj pôžičky pre nezamestnaných.

Pôžička pre nezamestnaných je naviac pomerne dobre dostupná. Jediné, čo potrebujete k žiadosti spĺňať je mať viac ako 18 rokov, stály pobyt na Slovensku a taktiež byť občanom SR. V prípade, ak tieto podmienky spĺňate, isté spoločnosti Vám môžu požičať bez ručenia nehnuteľnosti až niekoľko stoviek euro už do niekoľko hodín od podania žiadosti. Samotnú žiadosť môžete vyplniť aj online, prípadne telefonicky.

Přečtěte si také:  Pôžička

Pôžička pre nezamestnaných je veľmi riziková

Na trhu snáď nie je viac rizikovejší typ pôžičky ako je práve pôžička pre nezamestnaných. Z pohľadu dlžníka prináša negatíva predovšetkým, čo sa týka vysokej úrokovej sadzby, vysokej RPMN a krátkej lehoty splatnosti. Taktiež si treba dávať aj na včasné splácanie pôžičky, inak Vám hrozia vysoké penále, či dokonca exekúcia.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..