Pôžičky online

Pôžičky online sa v poslednom čase stávajú čoraz populárnejšie. Vďačiť tomu môžu predovšetkým tomu, že v súčasnej dobe mnohí z nás dávajú prednosť predovšetkým rýchlym a dostupným finančným produktom. Z toho dôvodu tak pôžičky online šetria ľudom enormné množstvo drahocenného času.

Pôžičky online už aj v banke

Pôžičky online nie sú len typickým nebankovým produktom. Nie je tak dávno, keď sa tento druh pôžičky po prvýkrát objavil aj v portfóliu banky. Medzi prvých poskytovateľov pôžičky online na našom trhu patrilo a zároveň aj patrí Zuno bank a mBank. V poslednej dobe sa začínajú pridávať aj o štandardné bankové subjekty ako VUB, ktorá poskytuje tento úver až do výšky 10 000 €.

Rozdiel medzi pôžičkami v banke a nebankovke je však dodnes podstatný, teda až na pár väčších nebankových subjektov, ktoré ponúkajú tieto pôžičky za takmer identických podmienok. Ostatné, predovšetkým menšie nebankovky ich však poskytujú za podstatne vyšší úrok a s krátkou dobou splatnosti. Na druhej strane ich však poskytujú aj takmer každému, z čoho dôvodu sú dodnes stále v hojnom počte využívané.

Přečtěte si také:  Pôžičky bez registra

Pôžičky online – ako ich získať?

Nie je to nič zložité. Stačí Vám PC, smartfón alebo tablet a hlavne pripojenie k internetu. Všetky spoločnosti, vrátane bánk umožňujú požiadať o pôžičku online cez tzv. online formulár, ktorý je možné vyplniť z pohodlia domova za niekoľko minút. Samozrejme, aj banky a nebankové subjekty žiadajú od klientov určité dokumenty a údaje, bez ktorých Vám ju jednoducho neposkytnú. Ide predovšetkým o doklady totožnosti a doklad o stálom príjme, ktorý však v prípade istých nebankových subjektov nie je vyžadovaný. Ani v prípade nebankoviek a ani v prípade bánk nie je nutné pôžičky ručiť nehnuteľnosťou, či treťou osobou. V oboch a predovšetkým v prípade nebankových subjektov dôkladne dbajte na včasné splácanie, nakoľko nejedna nebanková spoločnosť v takejto situácií jedná s klientami neseriózne, čo môže vyústiť až do exekúcie nehnuteľnosti. Vo všeobecnosti sa preto odporúča najskôr požiadať o pôžičku v banke, ktoré sú v tomto smere prijateľnejšie.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..