Pôžička zo Slovenskej sporiteľne

Slovenská sporiteľňa je v súčasnosti najväčšia komerčná banka na slovenskom trhu. Zákazníkom poskytuje širokú škálu finančných produktov a služieb.

Pôžička zo Slovenskej sporiteľne na čokoľvek

Pôžička zo Slovenskej sporiteľne na čokoľvek s úrokovou sadzbou nižšou o 2% p.a. Od 1.5.2013 sa pri Úvere na čokoľvek neplatí spracovateľský poplatok, poplatok za správu úveru, poplatok za predčasné splatenie úveru ani za mimoriadnu splátku úveru. Na podanie žiadostí o úver stačí predložiť 2 doklady totožnosti a banka Vás o výsledku spracovania Vašej žiadostí ihneď informuje.

Na webovej stránke Slovenskej sporiteľne si viete pomocou kalkulačky úveru vypočítať mesačnú splátku pri zadaní výšky úveru a dĺžky doby splácania. Banka poskytuje spotrebný úver vo výške od 300€ do 25 000€ s dobou splácania od 1,5 roka do 10 rokov.

Spotrebný úver na čokoľvek pre vysokoškolákov
Tento typ pôžičky je určený študentom od 1.ročníka dennej formy vysokoškolského štúdia s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky. Žiadateľ musí byť vo veku od 18 do 26 rokov a uviesť osobu s pravidelným príjmom. Banka poskytuje úver vysokoškolákom vo výške od 1000€ do 8500€ s dobou splácania na 10 rokov s rovnakou úrokovou sadzbou pre všetkých študentov.

Přečtěte si také:  Rýchla pôžička do 24 hodín

Bezúčelový úver pre podnikateľov a malé firmy s ročným obratom do 1mil. €

Tento typ úveru je určený podnikateľom bez dokladovania účelu vyžitia finančných prostriedkov. Pôžičku môže podnikateľ získať aj bez zabezpečenia úveru nehnuteľnosťou č iným majetkom. Žiadateľ môže požiadať o finančný úver do výšky 200 000€ s lehotou splatnosti pri nezabezpečenom úvere do 4 rokoch a pri zabezpečenom úvere do 10 rokov. Vhodný je aj pre neklientov banky Slovenskej sporiteľne.

Účelový úvery pre podnikateľov a malé firmy s ročným obratom do 1mil. €

Tento typ úveru je určený pre prevádzkové alebo investičné financovanie. Výška úveru je určená bankou podľa predložených dokumentov od 10 000€dobou splácania maximálne 10 rokov podľa dohodnutého splátkového kalendára alebo vyplatením celého úveru naraz. Teto typ úveru je vhodný aj pre neklientov banky Slovenskej sporiteľne.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..