Pôžička do 24 hodín

Potrebujete si požičať bez zdĺhavého čakania? V tom prípade Vás určite zaujmú tzv. rýchle pôžičky, ktoré môžete získať prakticky do 24 hodín od podania žiadosti. Pôžičky do 24 hodín je naviac častokrát poskytovaná i bez nutnosti dokladovanie príjmu, či bez nahľadania do registra dlžníkov.

Pôžička do 24 hodín na čokoľvek

V prípade, ak ste pred výplatou, či nutne si potrebujete požičať na čokoľvek, je zrejmé že financie, ktoré si budete chcieť požičať nebudete dokladovať spoločnosti rôznymi faktúrami, či bločkami. Z toho dôvodu nebankové subjekty svojím klientom ponúka zvyčajne tzv. bezúčelové pôžičky do 24 hodín, vďaka čomu budete môcť využiť všetky finančné prostriedky prakticky na čokoľvek.

K získaniu pôžičky do 24 hodín väčšinou nepotrebujete nijaké dodatočné doklady. Práve naopak, k žiadosti o pôžičku do 24 hodín Vám bude stačiť doklad totožnosti, doklad o potvrdení trvalej adresy (inkaso, výpis z bankového účtu …) a doklad o stálom príjme, ktorý však v prípade niektorých nebankových subjektov nie je vždy vyžadovaný. Pôžička do 24 hodín je okrem toho dostupná aj pre ľudí, ktorí majú zápis v registri dlžníkov.

Přečtěte si také:  Pôžička ihneď

Pôžička do 24 hodín – výhody a nevýhody

Pôžička do 24 hodín je považovaná za jeden z najdostupnejších typov úverov na trhu. Výhodou je bez pochyby to, že je poskytovaná v expresnej lehote od podania žiadosti a taktiež i to, že je dostupná prakticky komukoľvek, kto má nejaký stály mesačný príjem.

Naopak nevýhodou je vyššia úroková sadzba, obmedzená maximálna výška pôžičky, kratšia lehota splatnosti, vyššia RPMN a taktiež i vyššie penále za omeškanie splátok. Všeobecne je pôžičky do 24 hodín vhodná skôr pre ľudí, ktorí si potrebujú na rýchlo požičať ako v prípade tých, ktorí chcú riešiť svoje finančné problémy takouto pôžičkou. V ich prípade je vhodné zvážiť skôr pôžičky dlhodobého charakteru, ideálne z niektorého bankového subjektu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..