Pôžička od VÚB banky

VÚB banka je druhá najväčšia banka na slovenskom trhu. V súčasnosti má viac ako 1,3 milióna spokojných klientov na celom území Slovenska. VÚB banka ponúka svojim zákaníkom širokú ponuku finančných produktov a služieb.

Pôžička na čokoľvek – Flexipôžička na čokoľvek

Bezúčelová flexipôžička je spotrebný úver určený pre každého bez potreby dokladovania využitia finančných prostriedkov. Financie obdržíte na svoj účet do 24 hodín a po celú dobu platíte rovnakú sumu v pravidelných mesačných splátkach.

K flexipôžičke je možné si dohodnúť aj poistenie úveru, ktoré Vás ochráni v nepredvídateľných situáciách, v dôsledku ktorých by ste úver nevedeli splácať. Pri bezúčelovej pôžičke si viete splátku znížiť alebo si úver odložiť na určité obdobie. Na stránke VÚB banky si viete vypočítať výšku mesačnej splátky zadaním výšky úveru a doby splácania. Minimálna výška úveru je vo výške 490€ a maximálna 25 000€ s dobou splácania až na 10 rokov.

Pôžička s finančným ručením

Tento typ pôžičky je spotrebným úverom, ktorý je zabezpečený finančným majetkom ako napríklad vkladnou knižkou, terminovaným vkladom alebo podielovými listami VÚB AM. Výška úveru je od 490€ do 99 999€ s dobou splatnosti od 1 až do 5 rokov a peniaze obdržíte na účet do 24 hodín. Peniaze z flexipôžičky s finančným ručením môžete použiť na čokoľvek, bez preukázania dokladov využitia financií.

Pôžička od VÚB banky – Flexpôžička pre študentov

Flexipôžička pre študentov je určená študentom akreditovaných vysokých škôl na území Slovenskej republiky, ale aj v zahraničí. Konkrétne podmienky závisia od typu štúdia: denné alebo externé a od navštevovanej vysokej školy. Úroková sadzba j vo výške 7,9% p.a, v prípade výberu voliteľných služieb je možné získať úrokovú sadzbu od 4,9% p.a. Medzi voliteľné služby si môžeš zaradiť zriadenie Flexiúčtu/Startkonta, zasielanie príjmu do VÚB, poistenie úveru a aktivitu študenta.

Aktivitou študenta sa rozumie účasť na vedeckej a odbornej činnosti, vedeckého projektu, študijného pobytu v zahraničí alebo vykonávanie dobrovoľnických činností. Výška poskytnutého úveru pre študenta je od 500€ do 10 000€ s dobou splatnosti od 1 do 6 rokov.

Přečtěte si také:  Pohotovosť pôžička

Pôžička od VÚB banky – Flexipôžička na auto

Pôžička na auto je spotrebný úver, ktorý môžete použiť na financovanie kúpy osobného auta na Slovensku alebo kdekoľvek v zahraničí. Auto môžete kúpiť aj ojazdené. Výhodná je aj pre majiteľov už zakúpeného autá. V tomto prípade Vám banka
aj po niekoľkých mesiacoch spätné preplatí financie použité na kúpu vozidla. Povinné zmluvné poistenie autá je možné uzavrieť v ktorejkoľvek pobočke banky na Slovensku. Výšku flexipôžičky na auto si môžete zvoliť od 3 300€ do 33 200€ s dobou splatnosti úveru od 1 do 7 rokov.

Flexipôžička na rekonštrukciu bývania
Tento typ spotrebného úveru je určený na financovanie bývania alebo rekonštrukciu bývania bez potreby zakladania nehnuteľností. Taktiež nie je potrebné dokladovať účel využitia finančných prostriedkov. Flexipôžičku na bývanie je možné si zobrať vo výške od 490€ do 25 000€ s lehotou splatností od 1 do 10 rokov.

Flexipôžička pre mladomanželov
Flexipôžička pre mladomanželov je bezúčelový spotrebný úver určený pre mladomanželov. Ak máte do 35 rokov, spĺňate príjmovú hranicu a Vaše manželstvo netrvá dlhšie ako 2 roky, môžete získať úver so zníženou úrokovou sadzbou. V súčasností Vám bude pri tomto type úveru znížená úroková sadzba až o 4,5% p.a počas celej doby splácania úveru. Výška flexipôžičky pre manželov predstavuje sumu od 490€ do 10 000€ s lehotou splatnosti od 1 do 7 rokov.

Flexipôžička na vyplatenie úverov
Táto pôžička je určená na vyplatenie neobmedzeného počtu úverov. Pôžičku na refinancovanie úverov získate bez poplatku za vedenie úverového účtu. V online kalkulačke na internetovej stránke VÚB banky si viete vypočítať mesačnú výšku splátky zadaním údajov: suma vyplácaných úverov z iných spoločností, výška požadovanej sumy flexipôžičky na vyplatenie úverov a doby splácania. Výška poskytnutej fexipôžičky sa pohybuje v rozmedzí od 490€ do 25 000€ s lehotou splatností od 1 do 10 rokov.

One comment

 1. Pozor !

  Máte zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze , platiť svoje účty ? Chcem , aby tento prostriedok používať Vás informovať , že mám spoľahlivé príjemcu , budem rád , že dôverujete .

  No kontrola kreditu , 100 % zaručené . E – mail : heritasintenloansfirm01@hotmail.com

  Poznámka : len privítať vážne zmýšľajúcich ľudí . Sme legitímne a je pripravený financovať úvery na skutočné a vážne People.com späť k nám s týmto, ak máte záujem :

  Celé meno :
  adresa :
  mesto :
  štát :
  Krajina :
  telefón :
  Vzhľadom k tomu , požadované množstvo kreditov :
  uzávierka :
  Mesačné príjmy z reklamy :
  pohlavie :

  Akonáhle obdržíme vašu poštu , sa zašleme Vám naša úverových podmienok konania. Kontaktujte našu spoločnosť E – mail : heritasintenloansfirm01@hotmail.com

  Pán HERiT Sinten

 2. akujem za včasné vybavenie a hlavne všetko prebehne dufam v v spokojnosti , hlavne mojej a vy si samo prídete k zisku … no ved preto to robíte , každý nAKAÝ NAKAŽDOM Z A R Á BA URÁ … ALE KONEČNE JE TU ,, DEN´MOKRACIA ,, A HLAVNE SLOBODA NÁZOROV … JA SI VELA PAMatám ..a teším sa , že komoši do pi …k o ne č ne …i kde každá vláda sa okamžite naučí kradnut …viva sloboda .. ces,t la vie .

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..