Pôžička na čokoľvek

Pôžička na čokoľvek alebo inak bezúčelový úver je v súčasnosti jedným z najvyužívanejších bankových, ale aj nebankových finančných produktov. Pôžička na čokoľvek je dostupná aj vo forme rôznych mini pôžičiek, ako napríklad SMS pôžičky, či online úver. Aké konkrétne podmienky treba spĺňať k získaniu tejto pôžičky.

Pôžička na čokoľvek v banke

Pôžička na čokoľvek je známa hlavne vďaka bankovým spoločnostiam, ktoré tento typ pôžičky poskytujú najčastejšie. Všeobecne je táto pôžička dostupná predovšetkým ľudom, ktorí potrebujú splatiť napríklad pozdĺžnosti, využiť financie na kúpu spotrebného tovaru, prípadne na financovanie dovolenky. Možnosti sú neobmedzené, keďže banka od Vás nepýta dokladovanie využitia finančných prostriedkov z pôžičky.

Získať pôžičku na čokoľvek z banky nie je žiadna veda, napriek tomu by ste však mali byť vopred oboznámený s niektorými veľmi podstatnými bodmi, ktoré je potrebné pre kladné vyhodnotenie žiadosti spĺňať. Konkrétne je samozrejme potrebné mať viac ako 18 rokov, mať trvalý pobyt na Slovensku a stály mesačný príjem, ktorý je potrebné dokladovať napríklad vo forme výpisu z účtu za posledné tri až 6 mesiacov. V prípade, ak pracujete na dohodu, banka Vám s veľkou pravdepodobnosťou pôžičku napriek stálemu mesačnému príjmu neposkytne.

Přečtěte si také:  VUB pôžička

Pôžička na čokoľvek v nebankových inštitúciách

V prípade, ak nie ste klientom žiadnej banky, prípadne nespĺňate prísne kritéria bánk pre poskytnutie tejto pôžičky, môžete sa obrátiť na najbližšiu nebankovú inštitúciu. Nebankových inštitúcií je na Slovensku pomerne veľa, vrátane tých, ktoré pôsobia na internete. Medzi známe a seriózne nebankové spoločnosti môžeme zaradiť spoločnosť Cetelem, Home Credit a Quatro.

Pôžička na čokoľvek je v nebankových spoločnostiach dostupná v rôznej výške, ktorú si určuje samotná spoločnosť. Od 350 € u rôznych malých nebankovkách až po niekoľko tisíc, či desiatok tisíc euro vo väčších nebankových spoločnostiach, ktoré sa snažia svojimi podmienkami konkurovať bankám. Napriek tomu však všeobecne platí, že výhodnejšie môžete získať pôžičku na čokoľvek v banke.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..