Pôžička od Tatra banky

Tatra banka vznikla v roku 1990 ako jediná súkromná banka na Slovensku. Po ukončení interných príprav otvorila dvere prvým klientom v decembri roku 1991. V súčasností má po celom území Slovenska 155 obchodných miest s viac ako 700 000 spokojných zákazníkov. Za 23 rokov pôsobenia na slovenskom trhu získala Tatra banka 23 ocenení. V dnešnej dobe je Tatra banka 3. najväčšou bankou na Slovensku.

Bezúčelový úver TB Classic

Klienti Tatra banky si môžu vybaviť predschválenú bezúčelovú pôžičku 24 hodín denne 7 dní v týždni. Noví klienti sa dozvedia informáciu ohľadom predschválenia úveru do 24 hodín od podania žiadostí. Pri tomto type úveru nie je potrebné preukázať na čo ste finančné prostriedky využili. Banka Vám zaručuje nemennú splátku počas celej doby splácania a nemennú úrokovú sadzbu, ktorú poskytuje už od 9,9% p.a.

Bezúčelový úver TB Classic získate o 100% zľavou za poskytnutie úveru, vo výške 500€ až do 25 000€ s lehotu splatnosti od 1 do 7 rokov. O pôžičku môžu požiadať osoby staršie ako 18 rokov, zamestnanci s potvrdením od zamestnávateľa ohľadom trvania pracovného pomeru. Doba zamestnania musí byť dlhšia ako 3 mesiace. Fyzická osoba – podnikateľ musí podnikať na území Slovenskej republiky minimálne 2 roky a preukázať banke výšku príjmu z podnikateľskej činností za posledné obdobie /daňové priznanie./ Dôchodca preukáže potvrdenie o poberaní dôchodku.

Přečtěte si také:  Pôžičky Pohotovosť

Bezúčelový úver TB Garant

Tento typ úveru je určený klientom i neklientom banky vo veku od 18  rokov. Nie je potrebné dokladovať účel využitia finančných prostriedkov ani príjem žiadateľa. Úver môžete získať vo výške od 1 000€ do 800 000€ s úrokovou sadzbou od 5,4% p.a. Poplatok za spracovanie úveru činní 1% z dlžnej sumy, minimálne však 30€ a maximálne vo výške 300€.

Zabezpečiť úver je možné terminovanými vkladmi, vkladnými knižkami, podielovými, profilovými alebo zaistenými fondmi, ktoré nemusia byť vo vlastníctve žiadateľa o bezúčelový úver. Sami máte možnosť si zvoliť deň splátky a dobu splácania úveru, získate ho aj bez ručiteľa a pôžičku môžete kedykoľvek predčasne splatiť. 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..