Pôžička bez registra

Ste v zapísaný v registri dlžníkov? V tom prípade Vám banky a ani niektoré nebankovky žiaľ pôžičku neposkytnú. Jednou z možností je preto požiadať o pôžičku v niektorej vybranej nebankovke, ktorých je však na trhu ako šafranu, teda predovšetkým tých serióznejších. Ako a kde môžete Vašu žiadosť poslať sa dozviete v článku.

Pôžička bez registra na čokoľvek

Pôžička bez registra je v podstate jedinečný typ úveru, ktorý je však svojimi podmienkami veľmi podobný typickým bezúčelovým typom pôžičiek. Na rozdiel od bežných typov pôžičiek z bánk a väčších nebankových spoločností je však pôžička bez registra dostupná aj ľudom, ktorí v minulosti mali problémy s platobnou morálkou a to už z akéhokoľvek dôvodu. Z toho dôvodu preto spoločnosť, ktorá pôžičku bez registra poskytuje nenahliada do registra dlžníkov, v ktorom môže mať žiadateľ zápis aj pomerne dlhú dobu po uhradení všetkých záväzkov.

Takú pôžičku však neposkytujú hocijaké nebankové spoločnosti. Väčšinou sa jedná buď o menšie nebankové inštitúcie, ktoré poskytujú napríklad tzv. expresné pôžičky bez nahľadania do registra alebo o spoločnosti, ktoré sa výhradne zaoberajú poskytovaním týchto pôžičiek. Žiaľ, výška takejto pôžičky je vo všetkých prípadoch obmedzená a ak sa už predsa len pohybuje nad hranicou niekoľkých tisíc eur, tak len za predpokladu, že je klient vlastníkov nejakej hmotnej nehnuteľnosti, s ktorou samotnú pôžičku aj ručí.

Přečtěte si také:  Pôžička bez dokladovanie príjmu

Pôžička bez registra – kto konkrétne je poskytuje a aké sú jej nevýhody

Pôžička bez registra je konkrétne dostupná napríklad aj v pomerne známej nebankovej spoločnosti Pohotovosť, ktorá poskytuje novým klientom pôžičku maximálne do výšky 1 000 eur s lehotou splatnosti 12 mesiacov. Ďalšou známou spoločnosťou je napríklad aj Euro Money Group, ktorá poskytuje taktiež pôžičku do maximálnej výšky 1 000 euro. Ostatne, napríklad ak potrebujete rýchlo riešiť finančné suchoty, tak je jednou z možnosti aj tzv. SMS pôžička, ktorú poskytuje pomerne veľké množstvo nebankových spoločností. Samozrejme, s tou pôžičkou súvisia aj isté negatíva, ktoré by ste určite nemali brať na ľahkú váhu. Konkrétne ide predovšetkým o vyššiu úrokovú sadzbu, ktorá niekoľko násobne prevyšuje bežný úrok v banke a taktiež aj o vysoké penále za omeškanie splátok.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..