Pôžička od Prima banky

Prima banka vznikla v roku 1993 pod názvom Prvá komunálna banka, ktorá sa špecializovala na financovanie miest a obcí Slovenska. Po desiatich rokov sa banka zmenením investora premenovala na Dexia banka a 1.1.2012 zmenila banka obchodné meno na Prima banka Slovensko a.s. Dnes Prima banka ponúka komplexné služby obyvateľom, podnikateľom a samosprávam, ktoré zabezpečuje prostredníctvom svojej pobočkovej a bankomatovej siete.

Získať pôžičku v Prima banke je rýchle a jednoduché

Výhodná pôžička od Prima banky

Banka vám pri prenesení pôžičky alebo viacerých úverov z iných bánk okrem výhodnejších podmienok vráti peniaze späť. Výšku úveru si môžete vybrať v rozmedzí od 1000€ do 15 000€ s lehotou splatností od 2 do 10 rokoch. Na výber pôžičky od baky nepotrebujete ručiteľa. O pôžičku s Prima banky môže požiadať každý od veku 18 rokov s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky, ktorý je:

  • zamestnananec, ktorý pracuje minimálne 3 mesiace
  • živnostník, ktorý podniká minimálne 12 mesiacov
  • starobný alebo výsluhový dôchodca
Přečtěte si také:  Pôžičky pre študentov

Na webovej stránke Prima banky si viete vypočítať mesačnú splátku zadaním do kalkulačky výšku úveru a dobu splácania. 1000€ viete získať s mesačnou splátkou od 20€. Zároveň ak splácate pôžičku z Osobného účtu v Prima banke, banka Vám vráti po 18 mesiacoch od poskytnutia úveru celý poplatok za poskytnutie pôžičky a 10 mesačných splátok pri pôžičke s dobou splácania nad 10 rokov.

Podmienkami na získanie vrátenia poplatku a 10 mesačných splátok sú:

  • nikdy ste a v splátke neomeškali
  • úver ste nesplatili predčasne alebo úplne
  • stále ju splácate z Osobného účtu

V Prima banke si môžete pôžičku poistiť a v prípade nepredvídateľných životných udalostí ako sú napr. dlhodobá práceneschopnosť, strata zamestnania, trvalá invalidita, či úmrtie  sa o splácanie úveru postará poisťovňa.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..