Pôžička na podnikanie

Podnikáte? Potrebujete si požičať až do výšky niekoľko tisíc, či desiatok tisíc euro bez toho, aby Vás pôžička v budúcnosti nezruinovala? Pôžička na podnikanie môže byť dokonca aj výhodná. My Vám predstavíme súčasnú ponuku pôžičiek pre podnikateľov, ktoré možno aj práve Vás naštartujú k tomu, aby Váš podnik začal skutočne rásť.

Pôžička na podnikanie od štátu

Najvýhodnejšou pôžičkou na trhu je bez debát tá od štátu, ktorú môže získať každý živnostník a menšie firmy, ktoré nemajú viac ako 50 zamestnancov. Celková výška pôžičky je v súčasnosti nastavená v rozmedzí od 2 500€ až po 50 000€, čo je čiastka, ktorá väčšinou stačí menším firmám na uhradenie nákupu potreného tovaru, ktorý je nevyhnutý pre podnikanie v danom obore. Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania túto pôžičku poskytuje so splatnosťou 4 roky.

Pôžička na podnikanie od bánk

Pre väčšie firmy, či klientov, ktorých odmietla NARMSP (najnovšie Slovak Bussiness Agency), môžu požiadať o pôžičku pre podnikanie v niektorej banke, ktorá aktívne pôsobí na našom trhu. Konkrétne takúto pôžičku poskytuje napríklad Slovenská sporiteľna, ktorá ju poskytuje až do výšky 200 000€. Ďalej túto pôžičku môžete získať napríklad v ČSOB, Tatra banke, či vo VÚB banke, ktoré majú rovnako bohaté skúsenosti s poskytovaním tejto pôžičky. Výška pôžičky samozrejme závisí aj od bonity klienta, to znamená od zábezpeky, ktorou ste ochotný ručiť pôžičku.

Přečtěte si také:  SMS pôžička

Pôžička na podnikania od nebankoviek

Poslednou možnosťou odkiaľ získať pôžičku na podnikanie sú nebankové subjekty, ktoré však väčšinou klienti využívajú až v krajných prípadoch. Tie ponúkajú tieto pôžičky zväčša za podstatne nevýhodnejších podmienok.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..