Pôžička na podnikanie

Podnikáte? Potrebujete si požičať až do výšky niekoľko tisíc, či desiatok tisíc euro bez toho, aby Vás pôžička v budúcnosti nezruinovala? Pôžička na podnikanie môže byť dokonca aj výhodná. My Vám predstavíme súčasnú ponuku pôžičiek pre podnikateľov, ktoré možno aj práve Vás naštartujú k tomu, aby Váš podnik začal skutočne rásť.

Pôžička na podnikanie od štátu

Najvýhodnejšou pôžičkou na trhu je bez debát tá od štátu, ktorú môže získať každý živnostník a menšie firmy, ktoré nemajú viac ako 50 zamestnancov. Celková výška pôžičky je v súčasnosti nastavená v rozmedzí od 2 500€ až po 50 000€, čo je čiastka, ktorá väčšinou stačí menším firmám na uhradenie nákupu potreného tovaru, ktorý je nevyhnutý pre podnikanie v danom obore. Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania túto pôžičku poskytuje so splatnosťou 4 roky.

Přečtěte si také:  Pôžička na čokoľvek

Pôžička na podnikanie od bánk

Pre väčšie firmy, či klientov, ktorých odmietla NARMSP (najnovšie Slovak Bussiness Agency), môžu požiadať o pôžičku pre podnikanie v niektorej banke, ktorá aktívne pôsobí na našom trhu. Konkrétne takúto pôžičku poskytuje napríklad Slovenská sporiteľna, ktorá ju poskytuje až do výšky 200 000€. Ďalej túto pôžičku môžete získať napríklad v ČSOB, Tatra banke, či vo VÚB banke, ktoré majú rovnako bohaté skúsenosti s poskytovaním tejto pôžičky. Výška pôžičky samozrejme závisí aj od bonity klienta, to znamená od zábezpeky, ktorou ste ochotný ručiť pôžičku.

Pôžička na podnikania od nebankoviek

Poslednou možnosťou odkiaľ získať pôžičku na podnikanie sú nebankové subjekty, ktoré však väčšinou klienti využívajú až v krajných prípadoch. Tie ponúkajú tieto pôžičky zväčša za podstatne nevýhodnejších podmienok.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..