Online pôžička pre pedagógov

Ste zamestnancom školstva, teda učiteľ zamestnaný na dobu určitú či neurčitú a potrebujete finančné prostriedky na neočakávane alebo plánované situácie? Tak tento článok je určený pre Vás! Spoločnosť Consumer Finance Holding, a. s prevádzkuje webovú stránku www.mojasplatka.sk, ktorá sa zameriava poskytovaním širokého spektra výhodných finančných produktov, ktoré vybavíte online.

Učitelia si môžu požiadať o spotrebný úver určený len pre pedagógov vo výške od 600 do 5 000€  dobou splácania 1, 2, 3 alebo 5 rokov v pravidelných fixných mesačných splátkach. Žiadateľom môže byť učiteľ pracujúci na dobu určitú, dobu neurčitú, poprípade učiteľa v skúšobnej lehote. V čase letných prázdnin môže o pôžičku požiadať i nezamestnaný učiteľ, ktorý však má už podpísanú pracovnú zmluvu s nástupom od najbližšieho septembra. Po vyplnení online formulára obratom obdržíte od spoločnosti zmluvu, ktorú je potrebné podpísať a s potrebnými dokladmi zaslať na adresu firmy. Po schválení Vašej žiadostí obdržíte peniaz do 24 hodín na zadaný bankový účet.

Přečtěte si také:  Pôžičky online

Potrebné doklady:

– kópia občianskeho preukazu

– kópia druhého dokladu totožnosti /vodičský preukaz, kartička poistenca, cestovný pas, rodný list/

– kópie výpisov z účtu za posledné 2 mesiace, na ktorý žiadate zaslať peniaze

– kópie výplatných pások za posledné 2 mesiace, v prípade nezamestnaného učiteľa kópia pracovnej zmluvy s nástupom od najbližšieho septembra

– ďalší doklad potvrdzujúci Vašu adresu /faktúra za mobil, nájomné, SIPO…/

Za vybavenie pôžičky neplatíte mesačné poplatky ani poplatok za poskytnutie pôžičky. Spotrebný úver vybavíte bez ručiteľa a bez dokladovania použitia financií. 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..