Triangel pôžička

Spoločnosť Triangel, ktorá patrí pod finančné konzorcium Consumer Finance Holding pôsobí na trhu už od roku 1996. Vo svojich začiatkoch ponúkala predovšetkým možnosť nákupu tovaru pomocou splátkového kalendára, ktorý však neskôr rozšírila aj o poskytovanie nebankových pôžičiek. Dnes je ta práve Triangel pôžička jednou z vlajkových lodí tejto spoločnosti.

Triangel pôžička na čokoľvek

Triangel pôžička, ktorá patrí na trhu medzi najznámejšie nebankové spoločnosti poskytuje túto pôžičku klientom až do výšky 5 000 eur. Výhodou samotnej pôžičky od tejto spoločnosti je bezpochyby to, že je bezúčelová, teda finančné prostriedky z nej môžete využiť na čokoľvek. Lehota splatnosti tejto pôžičky sa pohybuje v rozmedzí 1 až 5 rokov s úrokovou sadbou už od 7,5 p.a. ročne. Na rozdiel od niektorých nebankových spoločností Triangel svojím klientom poskytuje pôžičky s fixnou úrokovou sadzbou, čo znamená, že výška úroku sa počas splácania nemení.

Ako a kde získať Triangel pôžičku?

Triangel pôžička je jednou z najdostupnejších typov pôžičiek. Získať ju môžete napríklad aj z pohodlia domova, keďže spoločnosť ponúka svojím klientom možnosť požiadať o pôžičku aj cez online formulár, ktorý je veľmi prehľadný a jeho vyplnenie naviac nezaberie viac ako niekoľko minút času. K samotnej pôžičke však samozrejme potrebujete spĺňať aj niekoľko kritérií. Konkrétne musíte mať viac ako 18 rokov, stály mesačný príjem a trvalý pobyt v Slovenskej republike.

Přečtěte si také:  Poštová banka pôžička

Triangel pôžička je dostupná pre zamestnancov firiem, podnikateľov, SZČO, ale aj dôchodcov. V prípade, ak ste zamestnancom nejakej spoločnosti, či už štátnej alebo súkromnej, Vašou povinnosťou je k pôžičke dokladovať Občiansky preukaz, výpis z bankového účtu a taktiež aj potvrdenie zamestnávateľa o príjme. V prípade, ak ste SZČO k občianskemu preukazu si pripravte daňové priznanie a  potvrdenie o výške daňovej povinnosti. Dôchodcovia okrem občianskeho preukazu nesmú zabudnúť zasa na potvrdenie o poberaní dôchodku a rozhodne o priznanej výške dôchodku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..