Poštová banka úver

Poštová banka za spolupráce so Slovenskou poštou poskytuje dnes jednu z najdostupnejších pôžičiek na trhu. Vďaka vynikajúcej dostupnosti sa tak Poštová banka úver radi medzi najobľúbenejšie spotrebné úvery na trhu. Aké sú podmienky, či výhody tohto úveru?

Poštová banka úver na čokoľvek až do 30 000€

Poštová banka v súčasnosti poskytuje dva typy úverov, ktoré sú poskytované až do výšky 30 000€. Prvý z nich, známy pod menom „Dobrá pôžička“ je dostupný už od 100€ bez poplatku za poskytnutie úveru. Nakoľko je Dobrá pôžička bezúčelovým typom úveru, medzi klientmi je veľmi obľúbený. Veľkou výhodou tohto úveru je však i variabilný splátkový kalendár, vďaka ktorému si môžete presne nastaviť výšku mesačnej pôžičky. Pred samotným získaním úveru však samozrejme potrebujete podať žiadosť, ku ktorej je nutné dokladovať Váš stály príjem, Vaše doklady, ktoré potvrdzujú Vašu identitu a v neposlednom rade i vek minimálne 18 rokov. V súčasnosti Poštová banka poskytuje tento úver len klientom, ktorí sú zamestnaní minimálne po dobu 3 mesiacov a to buď v SR, Maďarsku alebo v Českej republike.

Přečtěte si také:  Pôžička od mBank

Poštová banka úver na splatenie nevýhodných úverov a pôžičiek

Druhým typom úveru od Poštovej banky je tzv. “Lepšia splátka“, ktorá je určená pre klientov, ktorí potrebujú refinancovať úvery a pôžičky v iných bankách, či nebankovkách. Výška úveru je v tomto prípade v rozmedzí 400 až 30 000€, čo je suma ktorá bez problémov postačí na pokrytie väčšiny nevýhodných pôžičiek. Práve vďaka úveru “Lepšia splátka“, tak môžete ušetriť až niekoľko desiatok, či stoviek € mesačne na úrokoch.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..