Poštová banka pôžička

Poštová banka aktívne pôsobí na našom trhu už niekoľko rokov. Veľkú popularitu si získala hlavne v posledných rokoch, keď rozšírila počet pobočiek na slovenskom trhu. Všetky pobočky naviac nájdete priamo na pobočke Slovenskej pošty. Aké v súčasnosti typy pôžičiek poskytuje Poštová banka svojím klientom?

Dobrá pôžička od Poštovej banke

Najbežnejšie využívaným typom pôžičky od Poštovej banky je tzv. Dobrá pôžička, ktorá je poskytovaná až do výšky 30 000 €. Táto bezúčelová pôžička je vhodná na akékoľvek účely, na ktoré chcete využiť všetky finančné prostriedky z pôžičky, nakoľko nie je potrebné banke dokladovať využitie finančných prostriedkov. K získaniu tejto pôžičky potrebujete samozrejme spĺňať niekoľko kritérií.

  • trvalý pobyt v SR
  • vek viac ako 18 rokov
  • byť zamestnaný v SR, Maďarsku alebo v Českej republike po dobu najmenej troch mesiacov
  • firmy a SZČO musia nepretržite podnikať najmenej 2 roky
  • dokladovať svoj stály starobný, prípadne invalidný, výsluhový alebo vdovecký dôchodok

 

Okrem toho si samozrejme nezabudnite so sebou na pobočku Pošty zobrať občiansky preukaz. K pôžičke nie je potrebné ručiť nehnuteľnosť a ani ručiť treťou osobou. Splátkový kalendár je podobne v prípade iných pôžičok flexibilný, vďaka čomu si môžete vybrať ideálnu mesačnú splátku s maximálnou splatnosťou 10 rokov.

Přečtěte si také:  Úver bez registra

Poštová banka lepšia splátka

Druhým typom pôžičky od Poštovej banky je tzv. Lepšia splátka, ktorá je určená pre ľudí, ktorí si potrebujú znížiť mesačné výdavky na splátky pôžičiek. Preto je vhodnou možnosťou ako ušetriť napríklad pre ľudí, ktorí majú pôžičky, či už z bánk alebo nebankových spoločností, avšak ich výška nezodpovedá ich predstave. Vďaka Poštová banka pôžička “lepšia splátka“, tak môžu takýto ľudia ušetriť mesačne až niekoľko desiatok, či stoviek euro. Podmienky pre jej získanie sa prakticky nelíšia od podmienok pre získanie pôžička “Dobrá pôžička“.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..