Pôžička od Slovenskej požičovne

Slovenská požičovňa začala pôsobiť na slovenskom trhu v roku 1995. V roku 2005 sa stala súčasťou spoločnosti Consumer Finance Holding, a.s., patriacej do bankovej skupiny VUB INTESA SANPAOLO. Vďaka modernému spôsobu vybavovania si pôžičiek cez telefón a internet nemá Slovenská požičovňa žiadne náklady na honosné budovy, pobočky, autá či úradníkov.

Pre zákazníka je to zárukou lacných pôžičiek bez akýchkoľvek skrytých poplatkov.

Pôžičku od www.slovenska-pozicovna.sk vybavíte rýchlo a jednoducho online vyplnením 3 jednoduchých formulárov:

1, Zadáte parametre pôžičky  –  výška pôžičky, počet rokov splácania, dátum narodenia, dosiahnuté vzdelanie, rodinný stav, pracovné zaradenie, spôsob bývania a či Vám chodí mzda na účet

2, V druhom krku sa Vám v tabuľke zobrazia typy pôžičiek a výška mesačných splátok. Stačí si vybrať druh pôžičky výhodný pre Vás!

3, V tomto kroku sa rozhodnete, či je Vám pohodlnejšie vybaviť pôžičku cez telefón zadaním Vášho kontaktných údajov a zamestnanec Vás bude obratom kontaktovať alebo si vyberiete možnosť vyplniť žiadosť online na webovej stránke firmy. Operátor, teda zamestnanec spoločnosti je k dispozícií NON-STOP!

Spravidla do 24 hodín Vám bude doručená nami podpísaná žiadosť, ktorú ste vyplnili na internete. Žiadosť podpíšete a spolu s potrebnými dokladmi (sú uvedené v online žiadosti; ide najmä o výpis z účtu, prípadne ďalšie doklady v závislosti od pôžičky) vrátite Slovenskej požičovni.
Doručenú podpísanú žiadosť Slovenská požičovňa posúdi a po schválení pôžičky obratom pošle peniaze na váš účet.

Najľahšia pôžička

Pri tejto pôžičke si viete požičať od 600€ do 5 000€ s lehotou splatnosti od 1 d 10 rokov s úrokom už od 7,5% ročne. 

Manželská pôžička

Manželská pôžička je spotrebným úverom určený pre manželov, ale aj partnerov. Vybrať si môžete od 600€ do 10 000€ s dobou splácania od 1 do 10 rokov. Spotrebný úver získate s úrokom už od 7,5% ročne. Firma poskytuje výhodne podmienky pre manželov a možnosť získať špeciálneho úroku.

Pôžička na bývanie

Tento typ spotrebného úveru je určený predovšetkým rekonštrukciu byt či domu bez založenia nehnuteľností. Keďže nie je potrebné dokladovať účel využitia finančných prostriedkov bločkami či faktúrami, je možné túto pôžičku využiť aj na iné účely. Požičať si môžete od 5000€ do 20 000€ s dobou splácania 1 a 10 rokov. Vyplnením základných údajov na stránke získate informáciu k pôžičke na bývanie ohľadom špeciálnych úrokov.

Přečtěte si také:  Online manželská pôžička

Hypopôžička na čokoľvek

Hypopôžička je určená všetkým, ktorí si potrebujú požičať väčšiu sumu peňazí na čokoľvek. Hlavnou výhodou oproti hypotéky z banky je, že pri tejto hypopôžičke nie je potrebné ručiť nehnuteľnosťou či iným majetkom. Požičať si môžete pri tomto spotrebnom úvere od 2 000€ do 50 000€ s dobou splácania 5 až 30 rokov. Kedykoľvek môžete využiť mimoriadnu splátku – splatiť vyššiu sumu mesačnej splátky bez akýchkoľvek poplatkov. Za spracovanie úveru sa taktiež neplatia žiadne poplatky a spoločnosť Vám garantuje výšku úrokov až na 5 rokov!

Pôžička na kúpu nehnuteľnosti

Plánujete kúpiť byt či dom? Uľahčite si túto činnosť vďaka Pôžičke na kúpu nehnuteľnosti od Slovenskej požičovne. Spoločnosť vybaví za Vás všetky potrebné záležitosti, stačí si len vybrať vhodnú nehnuteľnosť! Požičať si môžete sumu od 6 600€ do 100 000 a viac € s lehotou splácania od 5 do 10 rokov. Spracovanie úveru, poskytnutie úveru a vedenie úverového účtu získate bez poplatkov. Kedykoľvek môžete splatiť vyššiu sumu ako je Vami dohodnutá mesačná splátka bez akýchkoľvek poplatkov či sankcií a výšku úrok máte garantovanú až na 5 rokov!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..