Rýchle pôžičky pre nezamestnaných

Ste nezamestnaný a nutne si potrebujete požičať? V tom prípade sú pre Vás veľmi vhodným riešením tzv. rýchle pôžičky pre nezamestnaných, ktoré môžete získať aj z pohodlia domova. Ako a kde ich konkrétne získate sa dozviete v článku.

Rýchle pôžičky pre nezamestnaných na čokoľvek

Dostali ste sa do situácie, keď si potrebujete požičať na splatenie dlhov, nákup spotrebného tovaru prípadne na čokoľvek, čo nechcete dokladovať? Rýchle pôžičky pre nezamestnaných ako bezúčelové typy pôžičiek sú vhodnou možnosťou, ako si požičať na čokoľvek. Naviac k ich získaniu nepotrebujete ručiť ani svojou nehnuteľnosťou. Čo a kde konkrétne musíte spoločnosti dokladovať, aby Vaša žiadosť prešla?

Aj nebankové spoločnosti poskytujú rýchle pôžičky pre nezamestnaných len vybraným klientom, ktorí spĺňajú určité podmienky. Konkrétne musíte mať viac ako 18 rokov, trvalý pobyt na Slovensku a občianstvo SR. V opačnom prípade Vám spoločnosť pôžičku jednoducho neposkytne. V prípade, ak tieto podmienky spĺňate stačí zájsť na najbližšie pobočku nebankovky, ktorá túto pôžičku poskytuje.

Přečtěte si také:  Pôžičky cez sms

Rýchle pôžičky pre nezamestnaných – výhody a nevýhody

Rýchle pôžičky pre nezamestnaných, ktoré sú primárne určené predovšetkým ľudom, ktorí nemajú možnosť dokladovať svoj stály mesačný príjem, kedže nesú so sebou podstatne viac negatív ako pozitív. Medzi kladné stránky patrí dobrá dostupnosť, rýchla odozva zo strany spoločnosti a možnosť získať pôžičku aj bez nutnosti dokladovať svoj stály mesačný príjem.

Medzi negatíva zasa patrí vysoká úroková sadzba, vysoká RPMN, krátka lehota splatnosti, či vysoké penále za omeškanie. Okrem toho vopred odporúčame dôkladne preštudovať zmluvu, ktorú  Vám dá spoločnosť podpísať.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..