Pôžička ihneď

Keď rozhoduje každá minúta, tak väčšina z nás asi nemá čas riešiť rôzne byrokratické postupy, či zdĺhavé overovacie procesy. V takomto prípade sa mnohí uchýlia k tzv. pôžičke ihneď, ktorá je dostupná aj ľudom bez stáleho príjmu. Čo je potrebné spĺňať k získaniu tejto pôžičky?

Pôžička ihneď na čokoľvek

Pôžička ihneď patrí medzi jedny z najdostupnejších typov pôžičiek na trhu, ktoré nebankové spoločnosti, či dokonca banky poskytujú bez zdĺhavého a otravného overovacieho postupu. Pôžička ihneď naviac patrí aj do kategórie tzv. bezúčelových typov pôžičiek, pri ktorých klienti nemusia dokladovať vyžité prostriedky z tejto pôžičky. Okrem toho je jednoducho aj získať samotnú pôžičku. Ako konkrétne ju môžete získať aj vy?

Pôžička ihneď je poskytovaná do výšky niekoľko stoviek až tisíc euro s lehotou splatnosti niekoľko týždňov až rokov všetkým občanom SR, ktorí spĺňajú nasledovné podmienky. Prvou z nich je minimálny vek 18 rokov, druhou podstatnou podmienkou je stály mesačný príjem (v istých prípadoch nie je nutný) a treťou trvalý pobyt v tejto krajine. V prípade, ak spĺňate všetky kritéria, vrátane možnosti dokladovania Vášho príjmu, tak je pre Vás veľmi vhodným riešením pôžička ihneď z niektorej bankovej spoločnosti, ktorá aktívne pôsobí na našom trhu. Ostatne je možné žiadať túto pôžičku aj v niektorej vybranej nebankovej spoločnosti.

Přečtěte si také:  Rýchla online pôžička

Pôžička ihneď – výhody a nevýhody

Pôžička ihneď je z pohľadu klienta v istých prípadoch pomerne výhodným finančným produktom, ktorý môžete žiadať aj v niektorej banke. Hlavnou prednosťou tohto úveru je krátka doba čakania na pôžičku, jednoduchá žiadosť a dobrá dostupnosť.

Naopak medzi nevýhody patrí o čosi vyšší úrok, v prípade nebankových subjektov však môže siahať až k 100% p.a. ročne, vyššie penále za omeškanie a obmedzená maximálna výška pôžičky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..