Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu

Potrebujete si rýchlo požičať bez toho, aby ste museli dokladovať svoj stály príjem? Aj keď mnoho z Vás tomu neuverí, je to možné. Napríklad tzv. rýchla pôžička bez dokladovania príjmu je veľmi vhodná pri situáciách, keď doslova rozhodujú sekundy. Kto ich poskytuje a aké sú jej nevýhody sa dočítate v článku.

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu na čokoľvek

Byť dnes nezamestnaným nie je také nezvyčajné. Predovšetkým rôzne chudobnejšie regióny Slovenska, kde je pracovaných ponúka málo ako šafranu sa potykajú s mnohými ekonomickými problémami, ktoré tamojší obyvatelia neraz riešia práve pôžičkami. V situácií keď je človek nezamestnaní má však podstatne menší výber, ako ten, ktorý má stále zamestnanie a teda aj príjem. Túto situáciu do istej miery využívajú nebankové spoločnosti, ktoré lákajú klientov na rôzne zaujímavé ponuky, ktoré však neraz skrývajú skryté poplatky a vysoké úroky.

Přečtěte si také:  Pôžička od Raiffeisen Bank

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu je poskytovaná len niektorými nebankovkami. Konkrétne ide o spoločnosti ako Ferratum, Pohotovosť, Cetelem alebo Cofidis, ktoré nie sú úplne neznámymi pojmami. Taká rýchla pôžička bez dokladovania príjmu je poskytovaná len v obmedzenej výške a len klientom, ktorí majú stály pobyt na Slovensku, trvalé slovenské občianstvo a vek 18 rokov.

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu – výhody a nevýhody

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu na rozdiel od iných bežných pôžičiek je z tohto pohľadu na tom pomerne zle. Teda aspoň zo strany klienta, ktorí pociťuje neblahý vplyv negatív tejto pôžičky. Konkrétne ide o vyššiu úrokovú sadzbu, vyššie RPMN, krátku lehotu splatnosti a vysoké penále za omeškanie splátky. Okrem toho odporúčame každému si dôkladne preštudovať zmluvu medzi spoločnosťou a klientom.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..