Pôžička od Raiffeisen Bank

Raiffeisen banka na Slovensku  patrí v poskytovaní bankových služieb k najsilnejšej rakúskej bankovej skupiny RZB Group, ktorá je na trhu už 125 rokov. Na celom území Slovenska momentálne banka otvára svoje pobočky a zabezpečuje dostupnosť bankomatov pre pohodlný a bezplatný výber finančných prostriedkov. Poslanie Raiffeisen banky znie:

Zjednodušovať ľuďom život zrozumiteľnými bankovými službami s jasnými pravidlami.

Raiffeisen banka, takisto ako aj iné banky a nebankové subjekty ponúkajúce spotrebné úvery, ponúka širokú škálu pôžičiek. Stačí si len vybrať takú, ktorá sa najviac približuje Vaším požiadavkám a navštíviť pobočku banky len s  občianskym preukazom.

Mini pôžičky

Mini pôžičky sú určené pri neočakávaných výdavkoch. Banka ponúka na výber z troch druhoch mini pôžičiek, a to: 200€, 400€, 600€ za nasledujúcich podmienok:

Pri 200€ pôžičke je doba splatnosti na 6 mesiacov s mesačnou splátkou vo výške 36,92€. Dokopy tak zaplatíme sumu 221,52€.

Mini pôžička 400€ sa spláca mesačne sumou 40,19€ po dobu 1 roka. Konečná suma, ktorú zaplatíte za tento typ pôžičky je 482,28€

Pri 600€ mini pôžičke je mesačná splátka vo výške 43,63€ s dobou splácania 18 mesiacov. Výsledná suma, ktorú banke zaplatíte je vo výške 785,34€.

Pôžičky od 700€

Ak si chcete požičať vyššiu sumu, akú ponúkajú mini pôžičky, máte na výber klasický spotrebný úver, pri ktorom Vám banka požičia od 700€ do 20 000€ s lehotou splatnosti od 18 mesiacov do 6 rokov. Na webovej stránke banky si viete v online kalkulačke vypočítať výšku mesačnej splátky pri zadaní informácií ohľadom výšky pôžičky a doby splatnosti.

Přečtěte si také:  Online pôžička

Výsledok schvaľovacieho procesu sa dozviete do cca 10 minút od vyplnenia žiadostí o pôžičku na pobočke banky, ktorá Vám zaberie cca 5 minút. Na vybavenie pôžičky Vám stačí len občiansky preukaz, žiaden iný doklad nepotrebujete. Finančné prostreidky môžete použiť na akýkoľvek účel, nie je potrebné banke prekladať doklady o využití financií. Taktiež banka nevyžaduje ručiteľa alebo zabezpečenie pôžičky majetkom. Pôžička poskytnutá Raiffeisen bankou je bez poplatkov, teda nezaplatíte poplatky za vybavenie pôžičky ani mesačný poplatok za jej vedenie. Dokonca pôžičku môžete kedykoľvek čiastočne alebo úplne splatiť a to tiež bez poplatkov! Počas celej doby splácania je garantovaná rovnaká mesačná splátka. Sami si vyberiete deň, ku ktorému v každom mesiaci chcete splátku splácať. Ak máte účet vedený v Raiffeisen banke, banka si sama stiahne mesačnú splátku v deň, ktorý ste si sami určili, takže sa o nič nemusíte starať. Ak máte účet vedený v inej banke, netreba zabudnúť, že prevod peňazí z banky do banky trvá najmenej 1 pracovný deň, poprípade môžete uhrádzať splátky v hotovosti na pobočkách banky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..