SMS pôžička

Potrebujete si nutne požičať bez zdĺhavého a častokrát aj zbytočného papierovania? SMS pôžička je druh expresnej pôžičky, ktorú môžete získať aj z pohodlia Vášho domova. SMS pôžička je postupom času čoraz obľúbenejšia, aké konkrétne výhody prináša v porovnaní s inými pôžičkami?

SMS pôžička v nebankových inštitúciách

Napriek tomu, že je SMS pôžička čoraz obľúbenejšia, banky ju dodnes až na Poštovú banku neposkytujú. Z toho dôvodu ju v súčasnosti môžete nájsť len v niektorých vybraných nebankových inštitúciách, ktoré sa zameriavajú predovšetkým na tzv. mini pôžičky. SMS pôžička je poskytovaná všetkým novým, ale aj stálym klientom nebankových inštitúcií ako Ferratum, CreditOne alebo SMScredit, ktoré sú na našom trhu v tomto smere najznámejšie. Získať túto pôžičku nie je žiadna veda, jediné čo potrebujete je Váš mobil, cez ktorý odošlete žiadosť o pôžičku v SMS správe.

Do SMS správy, ktorá predchádza celému schvaľovaciemu procesu je potrené uviesť Vaše základné údaje ako meno, bydlisko, dátum narodenia, číslo OP a číslo Vášho bankového účtu. K získaniu SMS pôžičky častokrát nepotrebujete dokladovať Váš stály príjem, niektoré spoločnosti však na tejto podmienke trvajú. V prípade úspešného odoslania SMS správy na číslo nebankovej spoločnosti, nasleduje spracovanie žiadosti, ktoré zvyčajne trvá niekoľko minút až hodín.

Přečtěte si také:  Pôžičky do 24 hodín

SMS pôžička – pre koho je určená a aké sú jej nevýhody

SMS pôžička je určená prakticky všetkým občanom Slovenskej republiky, ktorý spĺňajú všetky podmienky pre získanie tohto mini úveru. K získaniu pôžičky nepotrebujete dokladovať ani spôsob využitia financií, čo väčšinu z Vás určite poteší. V prípade, ak sa nachádzate v registri dlžníkov, Vaša žiadosť by mala byť, tak či tak vyhodnotená kladne, nakoľko väčšina nebankových spoločností nenahliada do registra dlžníkov SR.

Medzi nevýhody SMS pôžičky, s ktorými by ste mali byť včas oboznámený patrí vyššia úroková sadzba, krátka doba splatnosti a taktiež aj povinný poplatok za poskytnutie pôžičky, ktorý sa percentuálne počíta z celkovej sumy, ktorú si požičiate. Tento poplatok Vám spoločnosti stiahne ešte pred odoslaním peňazí na Váš účet.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..