Pôžička cez internet

Pôžička cez internet patrí v súčasnosti medzi najdostupnejšie a najjednoduchšie možnosti, ako získať peniaze. Pôžička cez internet je dostupná vo väčšine nebankových spoločností, ku ktorým v poslednom čase začínajú pribúdať aj bankové spoločnosti, ktoré aktívne pôsobia na našom trhu. Aké sú podmienky pre jej získanie a čo konkrétne by ste o nej mali vedieť?

Pôžička cez internet v banke

Nie je tak dávno, čo by málo koho z nás napadlo, že pôžičku z banky môžete získať aj z pohodlia domova už za krátkych 24 hodín od podania žiadostí. Bankové spoločnosti ako Zuno, mBank, či VUB banka umožňujú svojím klientom získať stále výhodnú bankovú pôžičku za menej ako 24 hodín. Maximálna výška tejto pôžičky naviac siaha až k výške 20 000€.

Pôžička cez internet v banke je poskytovaná ako tzv. bezúčelový úver s dobu splatnosti 6 mesiacov až 10 rokov. Samotná dĺžka, ako aj výška poskytnutej pôžičky závisí od priania klienta, ktorý svoju žiadosť odošle cez online formulár web stránka banky. K získaniu pôžičky cez internet potrebujete okrem pripojenia k internetu a vlastného PC aj dokladovať stály mesačný príjem, ktorý môžete dokladovať aj formou výpisu z účtu za posledné 3 až 6 mesiacov. Ostatne do formuláru stačí vyplniť základné informácie o Vašej osobe, ako je meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa bydliska a poprípade aj adresa zamestnávateľa. Ak banková spoločnosť vyhodnotí Vašu žiadosť kladne, peniaze Vám v celej výške (v prípade nulových poplatkov) odošle na Váš účet.

Přečtěte si také:  Pohotovosť pôžička

Pôžička cez internet v nebankovej spoločnosti

Nemáte stály príjem, prípadne ste zapísaný v registri dlžníkov. V tom prípade s Vašou žiadosťou určite nepochodíte v žiadnej bankovej a žiadnej solídnejšej nebankovej spoločnosti. Jednou z možností je napríklad pôžička cez internete vo forme tzv. mini pôžičky, ktorá je dostupná zväčša v menších nebankových spoločnostiach.

Nevýhodou podobných nebankových spoločností sú však vysoké úroky, vysoké RPMN, ktoré častokrát presahuje hranicu 100% až 1000% ročne alebo aj samotná výška a dĺžka splatnosti pôžičky, ktorá nepresahuje rozmedzie niekoľkých týždňov.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..