Online a SMS pôžička – trila.sk

Potrebujete rýchlo získať finančné prostriedky na neočakávané výdavky? Spoločnosť TRILA Finance, s.r.o. Vám ponúka krátkodobú pôžičku využiteľnú na čokoľvek pre kohokoľvek. Pôžičku si môžete vybaviť dvoma spôsobmi, a to online na webovej stránke spoločnosti www.trila.sk vyplnením formulára alebo zaslaním SMS správy v ktorúkoľvek hodinu i v noci! Rýchlu pôžičku vybavíte a peniaze na účte môžete tak mať do 24 hodín!

Rýchla online pôžička

Pri žiadaní pôžičky online na webovej stránke spoločnosti – www.trila.sk si zvolíte v online kalkulačke výšku pôžičky v rozmedzí od 50€ do 500€ s dobou splatnosti 15, 30 alebo 45 dní. Ak ste už v minulosti využili služby tejto firmy, stačí sa prihlásiť do svojho účtu, zadaním mena a hesla, pri novom klientovi je potrebné vypísať žiadosť, ktorá Vám zaberie pár minút. V žiadostí uviediete základné údaje ako napríklad: meno a priezvisko, adresa, rodné číslo, číslo občianskeho preukazu, číslo na mobil alebo pevnú linku, e-mailovú adresu a informáciu, či chcete peniaze poslať na Váš účet alebo poštovou poukážkou. Aj keď v žiadostí uvádzate výšku hrubého príjmu, pôžičku vybavíte bez dokladovania príjmu! Akonáhle firma Vašu požiadavku o pôžičke spracuje a potvrdí, peniaze Vám budú zaslané na Váš účet alebo poštovou poukážkou.

Rýchla SMS pôžička

Přečtěte si také:  Triangel pôžičky

Žiadosť o pôžičku vybavíte jednoducho zaslaním SMS v tvare: suma /50€ – 500€/, doba splatností /počet dní – 15, 30,45/, meno, priezvisko, rodné číslo, číslo občianskeho preukazu a SMS zašlete na bezplatné číslo spoločnosti. Následne obdržíte správu o schválení SMS pôžičky a peniaze Vám budú zaslané na účet alebo poštovou poukážkou. Na základe Vami zadaných údajov v SMS správe obdržíte prihlasovacie údaje do svojho účtu, kde budú uverejnené všetky potrebné informácie. Prihlasovacie údaje Vám spoločnosť zašle formou SMS na Vaše telefónne číslo.

Spoločnosť poskytuje tieto krátkodobé spotrebné úveru každému, kto o finančné prostriedky požiada, bez dokladovania príjmu, bez dokladovania účelu využitia finančných prostriedkov a bez ručiteľa! V prípade, že požičanú sumu neviete splatiť v dohodnutom termíne, firma vám ponúka možnosť predĺžiť si dobu splatnosti o ďalších 15, 30 alebo 45 dní za poplatok. Žiadosť o predĺženie doby splatnosti vybavíte zaslaním požiadavky online vo svojom užívateľskom účte alebo zaslaním SMS správy. O odklad môžete požiadať až 5 krát, čo znamená, že lehotu splatnosti pôžičky si viete odložiť až o 225 dní.

2 comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..