Online a SMS pôžička – trila.sk

Potrebujete rýchlo získať finančné prostriedky na neočakávané výdavky? Spoločnosť TRILA Finance, s.r.o. Vám ponúka krátkodobú pôžičku využiteľnú na čokoľvek pre kohokoľvek. Pôžičku si môžete vybaviť dvoma spôsobmi, a to online na webovej stránke spoločnosti www.trila.sk vyplnením formulára alebo zaslaním SMS správy v ktorúkoľvek hodinu i v noci! Rýchlu pôžičku vybavíte a peniaze na účte môžete tak mať do 24 hodín!

Rýchla online pôžička

Pri žiadaní pôžičky online na webovej stránke spoločnosti – www.trila.sk si zvolíte v online kalkulačke výšku pôžičky v rozmedzí od 50€ do 500€ s dobou splatnosti 15, 30 alebo 45 dní. Ak ste už v minulosti využili služby tejto firmy, stačí sa prihlásiť do svojho účtu, zadaním mena a hesla, pri novom klientovi je potrebné vypísať žiadosť, ktorá Vám zaberie pár minút. V žiadostí uviediete základné údaje ako napríklad: meno a priezvisko, adresa, rodné číslo, číslo občianskeho preukazu, číslo na mobil alebo pevnú linku, e-mailovú adresu a informáciu, či chcete peniaze poslať na Váš účet alebo poštovou poukážkou. Aj keď v žiadostí uvádzate výšku hrubého príjmu, pôžičku vybavíte bez dokladovania príjmu! Akonáhle firma Vašu požiadavku o pôžičke spracuje a potvrdí, peniaze Vám budú zaslané na Váš účet alebo poštovou poukážkou.

Rýchla SMS pôžička

Žiadosť o pôžičku vybavíte jednoducho zaslaním SMS v tvare: suma /50€ – 500€/, doba splatností /počet dní – 15, 30,45/, meno, priezvisko, rodné číslo, číslo občianskeho preukazu a SMS zašlete na bezplatné číslo spoločnosti. Následne obdržíte správu o schválení SMS pôžičky a peniaze Vám budú zaslané na účet alebo poštovou poukážkou. Na základe Vami zadaných údajov v SMS správe obdržíte prihlasovacie údaje do svojho účtu, kde budú uverejnené všetky potrebné informácie. Prihlasovacie údaje Vám spoločnosť zašle formou SMS na Vaše telefónne číslo.

Přečtěte si také:  Online pôžička - Euro do ruky.sk

Spoločnosť poskytuje tieto krátkodobé spotrebné úveru každému, kto o finančné prostriedky požiada, bez dokladovania príjmu, bez dokladovania účelu využitia finančných prostriedkov a bez ručiteľa! V prípade, že požičanú sumu neviete splatiť v dohodnutom termíne, firma vám ponúka možnosť predĺžiť si dobu splatnosti o ďalších 15, 30 alebo 45 dní za poplatok. Žiadosť o predĺženie doby splatnosti vybavíte zaslaním požiadavky online vo svojom užívateľskom účte alebo zaslaním SMS správy. O odklad môžete požiadať až 5 krát, čo znamená, že lehotu splatnosti pôžičky si viete odložiť až o 225 dní.

2 comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..