Rýchle pôžičky bez registra

Dostať sa do registru dlžníkov nie je až také zložité. Neraz aj neskoré splatenie pohľadávok voči banke, či nebankovej spoločnosti môže viesť k zápisu do registra dlžníkov, ktorý slúži práve bankám a nebankovkám na kontrolu všetkých klientov. V prípade, ak ste aj vy zapísaný v registri dlžníkov, s najväčšou pravdepodobnosťou Vám až do výmazu zápisu žiadna banka neposkytne pôžičku. Jedným z riešení sú preto aj rýchle pôžičky bez registra, ktoré môžete dostať vo vybraných nebankových spoločnostiach.

Rýchle pôžičky bez registra v nebankových spoločnostiach

Potrebujete si narýchlo požičať na splatenie dlhu, prípade len potrebujete určitý obnos financií na kúpu vysneného spotrebného tovaru. V prípade, ak ste zapísaný v registri dlžníkov, tak jedinou možnosťou je sa obrátiť na niektorú nebankovú spoločnosť, ktorá má vo svojom portfóliu služieb práve aj rýchle pôžičky bez registra.

Rýchle pôžičky bez registra sú primárne určené pre klientov so záznamom v úverovom registri. Tí sa môžu v tejto neľahkej situácií obrátiť napríklad na spoločnosti Pohotovosť, Solocash, či Euro Money Group, ktoré pravidelne poskytujú rýchle pôžičky bez registra aj novým klientom so zápisom v úverovom registri dlžníkov. Výška pôžičky sa väčšinou pohybuje v rozmedzí niekoľkých stoviek až tisíc euro s lehotou splatnosti niekoľko mesiacov.

Přečtěte si také:  Online pôžička - Moja splatka.sk

Rýchle pôžičky bez registra – čo budete potrebovať a aké sú riziká tohto typu pôžičky

K získaniu rýchle pôžičky bez registra Vám vo väčšine prípadov bude stačiť len vyplniť formulár, ku ktorému následne doložíte aj doklad totožnosti a doklad o stálom príjme. V prípade, že Vaša žiadosť bude vyhodnotená kladne, peniaze by ste mali mať na účte už do niekoľkých hodín. Z toho vyplýva, že samotné rýchle pôžičky bez registra sú pomerne dobre dostupným typom úveru.

Avšak netreba zabúdať ani na riziká, ktoré tento typ pôžičky prináša. Konkrétne ide o vyššiu úrokovú sadzbu, vyššiu RPMN, krátku dobu splatnosti, vysoké penále za omeškanie, ktoré môžu narásť až v exekúciu majetku.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..